anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problemy z Allegro Pay [10.12.2021 r.]

MAMY ROZWIĄZANIE!
crysteck
#7 Wielbiciel#

Witam. Kika razy kupowałem przez Allegro Pay, wszystkie spłaty spłacone, środki na zakupy 4200. Ikona Allegro Pay na stronie głównej jest, lecz podczas zamówienia nie mam możliwości wyboru Allegro Pay.

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
178 ODPOWIEDZI 178
xyz96
#21 Demiurg#

@natt-mario Nie przejmuj się tym. Masz z banku potwierdzenie wpłaty. Niech sobie Allegro Pay szuka na koncie tych pieniędzy. Jeśli nie znajdzie, pokażesz potwierdzenie. 

oznacz moderatorów
natt-mario
#7 Wielbiciel#

2 transakcje poszły przez przelew bankowy a jedna poszła blikiem . Ta płatność blikiem widnieje jako rozliczana a te z banku pokazuje że cały czas są do spłacenia 

oznacz moderatorów
kastkast
#7 Wielbiciel#

Większość użytkowników ma ten sam problem. Trzeba czekać. Może jakieś problemy techniczne 

oznacz moderatorów
brunette73
#7 Wielbiciel#

Mam dokładnie to samo. Transakcja opłacona blikiem. Z konta pieniądze ściągnęło, a środki na allegro Pay nie zwiększyły się. 

oznacz moderatorów
Client:46203054
#7 Wielbiciel#

Ten sam problem wystąpił u mnie rata opłacona pieniądze z konta pobrane a na allegropay środków brak 😕 

oznacz moderatorów
Orka2010
#1 Nowicjusz#

Mam ten sam problem. Zgłosiłem już sprawę, oczywiście uzbrojony w potwoerdzenie wplaty

oznacz moderatorów
Orka2010
#1 Nowicjusz#

Witam. Mam ten sam problem 

oznacz moderatorów
emiliagaffke
#7 Wielbiciel#

Spłaciłam zakupy, a na koncie widnieje zaległość, proszę o wyjaśnienie.

oznacz moderatorów
Annarumniak
#8 Zapaleniec#

Zapłaciłam za dwie rzeczy przez allegro pay. Niestety pieniądze z konta zostały pobrane a produkty nadal widnieją na szaro i napis trwa rozliczanie ( to już 3 godziny)

oznacz moderatorów
Client:64672197
#1 Nowicjusz#

Cześć.W dniu dzisiejszym chciałam spłacić całą sumę z Allegro Pay. Podczas płatności kartą okazało się, Że dane na niej są już nieaktualne więc próbowałam ponownie spłacić należność poprzez Blika (dwie transakcje). Problem polega na tym, że pieniądze z konta zostały ściągnięte, kwota do spłaty nadal widnieje ale wszystkie przyciski są na szaro. 

Ktos jest w stanie pomóc ?

oznacz moderatorów
fiszka_2005
#8 Zapaleniec#

Przejrzyj posty poniżej, AllegroPay ma jakiś problem.

 

oznacz moderatorów
mrobs75
#3 Debiutant#

Dziś chcę kupić kilka przedmiotów, wszystkie miały 'Zapłać później z Pay'. Wrzuciłem je do koszyka i przy próbie obejrzenia wszystkich dostępnych opcji Pay pojawił się komunikat w stylu: "Wygląda, że wystąpił problem po naszej stronie. Spróbuj za chwilę". Błąd się pojawiał bez względu na długość odczekania. Wyszedłem z koszyka, wszedłem ponownie, zapłać i ... opcji Pay brak. Jest jakiś problem z Allegro Pay?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@mrobs75 Tak, problem. Już pracują nad rozwiązaniem. Prosimy o cierpliwość. 

oznacz moderatorów
mrobs75
#3 Debiutant#

Już się poprawiło. Można kupować z Allegro Pay ale płatności za zakupy są w trakcie. Możliwe, że jest taka długa kolejka do zsynchronizowania, że może to jeszcze chwilę potrwać.

oznacz moderatorów
Client:28424950
#7 Wielbiciel#

Splacilam dzisiaj zakupy w terminor i nie widze aby saldo sie powiekszylo?e

oznacz moderatorów
ARTURGT2
#8 Zapaleniec#

Już wiadomo o co chodzi z kłopotami z Allegro Pay - firma która to obsługuje ma awarię, jest komunikat w Allegro Pomoc. Na razie jest wszystko zawieszone.

oznacz moderatorów
Natala13733
#1 Nowicjusz#

Spłaciłam zakup pobrało pieniądze i dalej jest ze musze to spłacić.o co chodzi

oznacz moderatorów
FELINNO
#1 Nowicjusz#

Witam, właśnie zapłaciłem blikiem allegro Pay i status się nie zmienił! Dalej mam tyle samo do spłaty, a pieniądze z konta zostały pobrane!!

 

oznacz moderatorów
FELINNO
#1 Nowicjusz#

allegro Pay

oznacz moderatorów
unadarek69
#8 Zapaleniec#

Czy jest jakaś awaria allegro pay ? Niemożna wejść do historii spłat.

oznacz moderatorów