anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Proszę sprawdzić na czyje konto poszły moje nadpłaty z Allegro Pay.To nie jest ani nie było moje.

karla_2031
#1 Nowicjusz#

W związku że nie otrzymałam ani jednej nadpłaty z sześciu na moje prywatne konto z Allegro Pay, zaczęłam szukac swoich pieniędzy pisząc bardzo dużo maili do Allegro. Sprawdziłam że sprzedający zwrócił mi wszystkie pieniądze. Nadmieniam że za te wszystkie zakupy łacił Allegro Pay a ja zaraz je spłacałam ze swojego konta prywatnego. W związku z czym cały czas miałam na Allegro Pay saldo zerowe.

Te wszystkie weryfikacje tj.maile, rozmowy telefoniczne a w końcu massanger wyjaśniło mi < nadpłaty zostały zwrocone na konto podane przeze mnie i zatwierdzone sms. Ja na Allegro Pay podałam swoje prywatne konto a i innego nie p0dawałam bo zwyczajnie go nie mam. Jest to konto : 40 1020 4405 0000 2502 0498 4037 na które szły nadpłaty. Proszę o wyjaśnienie czyje to konto i proszę o odzyskanie moich pieniędzy.

pozdrawiam Urszula Maroń

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@karla_2031 Jeśli prowadziłaś już korespondencję mailową z obsługą Allegro, kontynuuj ją. Pomogą Ci osoby, które znają szczegóły problemu i mają dostęp do danych, o których wspominasz. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

czyżby nowa forma oszust na allegro  🤔 po co kraść jak sami przeleją 😂

oznacz moderatorów