anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Raty Zero

tomas85_2009
#7 Wielbiciel#

Cześć, mam takie pytania odnośnie tych Rat 0%, pierwsze czy mogę rozłożyć na 20 rat, bo przy produkcie jest ich 10. A drugie czy do wniosku kredytowego mogę podać kogoś innego? bo generalnie jest tak, moja seniorka chce TV, na Allegro jest 250zł tańszy jak w sklepie, ale z kolei jest tylko 10 rat, a sklep proponuje nawet 20-30 rat za 0%. Nie wiem jak to wygląda po kliknięciu w płatności w ratach a nie chcę czegoś namieszać a później odkręcać.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@tomas85_2009 jeśli w ofercie jest oznaczenie 10 rat to nie możesz rozłożyć ich na 20, ale wszystkie dostępne opcje do wyboru znajdziesz w szczegółach wniosku, po jego złożeniu. Jeśli chodzi o drugie pytanie, to nie zalecam wypełniania go na kogoś innego. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak podasz kogoś innego to zakup na niego ma być, rozumiem?

oznacz moderatorów

tomas85_2009
#7 Wielbiciel#

Tak, już tak robiłem w Media Expert i to przeszło bez problemu, nie wiem jak jest tutaj. I nie wiem czy może być więcej rat jak te 10? Bo nie wiem czy 10 rat po 170zł to nie będzie za dużo miesięcznie dla mamy, wolałaby płacić po 100zł na 20 miesięcy. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Rat dostaniesz tyle ile będzie we wniosku, czasem w ofercie jest np. ale we wniosku jest inna, musisz uważać. Nie wiem czy Ci taki wniosek na kogoś innego przejdzie, nie robiłem tego.

oznacz moderatorów

tomas85_2009
#7 Wielbiciel#

Ok dzięki, tylko raz kupowałem na raty przez internet właśnie w ME i jestem ciemny w temacie, a nigdzie nie ma jakiegoś samouczka jak to wszystko przeprowadzić. Dzięki!

oznacz moderatorów