anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

rozliczenia ratalne

rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  tak jakby mam ukryte  spłaty rat .trochę to dziwnie wygląda .

stare tak jak by są ukryte  a bieżące mogę opłacić z zakupów z dzisiaj .  

data na 11 września . ta zielona kreska pokazuje zaległość a  się gdzieś zawieruszyły w systemie ,,najbliższe spłaty,,

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@rudzielec10824 Może po prostu zakupy, "które się zawieruszyły", są spłacone zgodnie z harmonogramem tzn. ostatnia spłata jest uregulowana, a kolejna nie jest jeszcze wymagana?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

w rozliczeniu  nad tą zieloną kreską pokazuje do spłaty / pozostało i nie ma opisu przyjęcia płatności . to jest piąta rata   która  nie jest widoczna , czwarta przyjęta i nie rozliczona od 23 sierpnia ,  Chciałabym to spłacić i nie ma opcji .bo właśnie zapłaciłam dwie dziś kupione , została trzecia kwota na sumę 103,12 jak ją spłacę to NAJBLIŻSZE SPŁATY BĘDĄ PUSTE . a to jest podzielone na dwie raty . gdzie ta opcja spłaty wcześniejszej      

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

bajer i tyle w temacie  czatbot podaje jakieś bzdury . nie można wcześniej spłacić zaległej raty dopiero jak się wypełni te  30 dni czekania , spłać teraz,, i podziel na raty . spłać resztę gdzieś wcięło.  

oznacz moderatorów