anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jaki sposób Allegro weryfikuje dane do Allegro Pay?

Client:65608934
#7 Wielbiciel#

Na moim koncie pojawiła się możliwość aktywowania usługi Allegro Pay. Jako wieloletni klient z zadowoleniem przyjąłem tę informację i przystąpiłem do procedury. Podałem odpowiednio pesel i nr dowodu, nieco zaskoczony koniecznością wykonania "dodatkowej weryfikacji" zalogowałem się na moje konto bankowe w celu - jak to zostało określone - "silnego uwierzytelnienia danych". Po wszystkim ukazał się poniższy komunikat:

allegro.pngPrzyznam, że jeszcze nigdy w życiu nie poczułem się tak oszukany. Myślałem, że takie zagrywki mają miejsce tylko w przypadku szemranych, zagranicznych serwisów - jak widać człowiek uczy się przez całe życie.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

I dlatego niektórych 50 monet nie przekona za aktywację Allegro Pay.😒

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

No nie każdy jest gotów się sprzedać za jakieś 50 monet ,większość ma więcej szacunku dla siebie.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:65608934 Jeśli próbowałeś aktywować usługę Allegro Pay na koncie, z którego piszesz, to dane nie mogły zostać potwierdzone, bo nie zostały uzupełnione w ustawieniach konta. Uzupełnić dane możesz w tej zakładce. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:65608934
#7 Wielbiciel#

Oczywiście, że z innego konta, takiego które rzekomo mnie uprawniało do aktywacji. Na tamtym jesteście w posiadaniu wszystkich moich wrażliwych danych a właśnie straciłem do was całe zaufanie. Widzę, że cenzura pracuje i kompletnie wyedytowaliście/przeinaczyliście tytuł mojego posta, w którym zarzucałem wam WYŁUDZENIE moich danych pesel, nr. dowodu osobistego i listy transakcji bankowych w celu aktywacji Allegro Pay do której nie doszło. Może wygodniej byłoby po prostu nie dopuścić do publikacji tego posta? Po mojej stronie wszystko sie zgadza (dane personalne, właściciel konta bankowego i jego dane - też ja, na konto nie otrzymuję wypłaty, ale dokonuję kilku drobnych operacji w miesiącu typu przelewy czy opłaty za rachunki ), więc może raczycie wyjaśnić co de facto oznacza ten komunikat?

oznacz moderatorów

Client:98322419
#7 Wielbiciel#

Ja właśnie mam identyczna sytuacje... 

oznacz moderatorów