anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wcześniejsze spłacenie allegro pay - mam już dość

MatSie
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam, chyba już po raz setny, ten sam problem z allegro pay.

Mianowicie nie mogę wcześniej spłacić kilku rzeczy.

Niesamowicie irytujące jest to, że kilkukrotnie zawsze przypadkiem udawało mi się w życiu wskoczyć do okna wcześniejszej spłaty niemniej jest to niesamowicie nieintuicyjne i zawsze jak mi jest potrzebne to nie da się tego odnaleźć.

Ogólnie lubię allegro i dobrze mi się z niego korzysta ale zawsze jak przychodzi do spłacenia czegoś wcześniej to nie obędzie się bez rzucenia z nerwów kilku niecenzuralnych słów i zmarnowania bezowocnie kupy czasu na szukanie tego okna, w które kilkukrotnie przypadkiem udało mi się wejść i zwracam się z prośbą do allegro aby po prostu zmienić ten niesamowicie upośledzony system wcześniejszego spłacania pożyczek. To chyba lepiej że chce spłacić wcześniej co nie? Dlaczego nie może się to odbywać jednym prostym kliknięciem w pole znajdujące się gdzieś w widocznym miejscu w zakładce "pay" ewentualnie gdzieś w polu danego produktu, który wzieliśmy na raty?

Czemu to tak komplikujecie?

ps. mam raty do spłacenia poniżej 30-stu dni a i tak nie wyświetlają mi się one w harmonogramie jak klikam w zakładkę "pay"

 

ALLEGRO ZRÓBCIE COŚ Z TYM W KOŃCU!!!!

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MatSie Cześć. 🙂 Dziękuję, że podzieliłeś się z nami swoim doświadczeniem. W każdej chwili możesz spłacić swoje zakupy w Allegro Pay na dwa sposoby: w Panelu Allegro Pay i przelewem tradycyjnym na swój indywidualny numer konta z umowy (ten numer znajdziesz w szczegółach zakupu w Panelu Allegro Pay). 

W Panelu, po zaznaczeniu opcji "Moje zakupy" pojawi się zakupiona oferta — w tym momencie po zaznaczeniu "Szczegóły Allegro Pay" zostaniesz przekierowany do szczegółów dokonanego zakupu. Pojawi się tam możliwość spłaty zakupu oraz zweryfikowania pozostałej ilości rat do spłaty. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No nie jest tak łatwo, należy samemu zsumować i spłacić, a tu doskonale wiemy że chodzi o to żeby to móc zrobić jednym kliknięciem!😁

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@LEW434  napisz mi co trzeba samemu zsumować, nie trzeba nic samemu nic zsumować ,wszystko wyświetla się w panelu allegro pay jaks jest lub pozostała kwota do spłaty.

W każdym wątku piszesz o tym zsumowaniu , nikt nie wie o co ci chodzi o jakim zsumowaniu piszesz 

Pisze ci jeszcze raz nic nie trzeba samemu zsumować. 

Nie pisz bzdur.

oznacz moderatorów

MatSie
#7 Wielbiciel#

"W Panelu, po zaznaczeniu opcji "Moje zakupy" pojawi się zakupiona oferta — w tym momencie po zaznaczeniu "Szczegóły Allegro Pay" zostaniesz przekierowany do szczegółów dokonanego zakupu. Pojawi się tam możliwość spłaty zakupu oraz zweryfikowania pozostałej ilości rat do spłaty. "

 

Nie. Nie ma tam żadnej możliwości spłaty....................................

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@MatSie Musisz wybrać, które umowy chcesz spłacić, przejść dalej i wtedy pokaże się opcja całkowitej spłaty. Żeby spłacić całą umowę, musisz zaznaczyć "Cała pozostała kwota'':

 

image (10).pngimage (11).png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów