anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam ! Piszę w nietypowej sprawie mam chorego psychicznibrata ...który korzysta z tego portalu ..

KARASAWA1
#1 Nowicjusz#
 
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

KARASAWA1
#1 Nowicjusz#

Witam ! Piszę w nietypowej sprawie mam chorego psychicznie brata ...który korzysta z tego portalu ... Narobił już długów na allegro pay ...utrzymuje się tylko z renty i nie będzie w stanie tego splacać , chcemy to splacić i zamknąć ten rachunek kredytowy ale boimy się że kiedy nadpłacimy ten kredyt on znowu zacznie kupywać i znowu go pobierać . Czy możecie chociaż zablokować możliwość kupna na tym koncie, czy ogólniej tej osobie ? Dodatkowo okradł mamę z jej pensji aby dalej coś zamawiać . Mogę podać wszystkie dane w razie czego .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @KARASAWA1, rozumiem i przykro mi, ponieważ na pewno to trudna dla Was sytuacja.  Działania możemy podejmować tylko po zgłoszeniu z konta, którego to dotyczy, natomiast tutaj sprawa faktycznie jest wyjątkowa, jednak na pewno nie możemy rozwiązać tego na forum, więc napisz proszę do nas w tej sprawie za pomocą formularza. 
Formularz Allegro Pay wymaga weryfikacji tożsamości, więc opisz proszę tę sprawę tutaj, zaproponujemy rozwiązanie. Jeśli otrzymasz automatyczną odpowiedź lub pojawią się problemy, napisz tu proszę ponownie, pomogę 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów