anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Za uruchomienie Allegro Pay miałem otrzymac kupon na 50 zł.Brak rozliczenia w cenie.

MAMY ROZWIĄZANIE!
rychu5922
#1 Nowicjusz#
 
oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1
LEW433
#21 Demiurg#

Bo to należy odebrać po spełnieniu warunków promocji.

. Zasady i warunki Promocji

 1. Promocja dedykowana jest Uczestnikom posiadającym Konto, którzy przystąpili do Promocji poprzez spełnienie warunków określonych w ust. 2 poniżej („Uczestnicy”).
 2. Z zastrzeżeniem ust. 1 powyżej, aby otrzymać Kupon Promocyjny, Uczestnik, który nie aktywował Allegro Pay, powinien:
  a. w Okresie trwania Promocji aktywować Allegro Pay i
  b. w Okresie trwania Promocji zrealizować Transakcję na Allegro o minimalnej wartości 30 zł (bez kosztów dostawy), przy płatności za pomocą Allegro Pay.
 3. Promocją nie są objęci Kupujący posiadający Konto Junior, o którym mowa w pkt 2.1. Regulaminu Allegro oraz Kupujący działający w ramach Konta Firma, o którym mowa w pkt 2.4. Regulaminu Allegro.
 4. W przypadku gdy Uczestnik anuluje Transakcję lub dokona odstąpienia od umowy na świadczenie usługi Allegro Pay lub dokona odstąpienia od umowy o kredyt konsumencki zawartej z Allegro Pay sp. z o.o. w przepisanym prawem terminie, Kupon Promocyjny za taką Transakcję nie przysługuje Uczestnikowi. Przyznanie Uczestnikowi Kuponu Promocyjnego w przypadku zaistnienia jednej z powyższych sytuacji powoduje brak możliwości ponownego przystąpienia Uczestnika do Promocji.
 5. Po spełnieniu warunków wskazanych w ust. 2 Każdy Uczestnik Promocji otrzyma od Organizatora Kupon Promocyjny - rabatowy, obniżający kwotę do zapłaty o 50 zł (słownie: pięćdziesiąt złotych), który Uczestnik może wykorzystać na zakupy za pośrednictwem Allegro („Kupon Promocyjny”).
  Przykład: Uczestnik nie ma aktywnej usługi Allegro Pay. Po aktywacji Allegro Pay w Okresie trwania Promocji oraz opłaceniu Transakcji za pomocą Allegro Pay otrzyma Kupon Promocyjny o wartości 50 zł.
 6. https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-kupony-z-allegro-pay-w-okresie-18-09-2023-r-24-09-2...
oznacz moderatorów