anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup na raty a zwrot towaru

1DumSpiroSpero1
#7 Wielbiciel#

Cześć. 

Mam pytanie - jeżeli zrobię zakup od kilku sprzedających na kwotę 300 zł i wybiorę opcje spłaty w ratach z allegro pay, np. 3 x 100 zł, co w przypadku gdy zwrócę jeden z produktów? Czy raty nadal będą obowiązywać, tylko pomniejszone o koszt tego co zwróciłam? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Jak sprzedajacy zwróci środki do Allegro Pay to ty zmienisz umowę i wówczas zmienią się raty a jak nie zmienisz to będzie nadpłata.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@1DumSpiroSpero1 Cześć 🙂 Jeśli zdecydujesz się na zwrot części produktów, to pieniądze, które dostaniemy od sprzedającego, zaliczymy na poczet Twoich spłat. Czyli obowiązywać Cię zacznie nowy harmonogram spłat na mniejszą kwotę (ale nadal na 3 spłaty). 

Jeśli do czasu zwrotu pieniędzy przez sprzedającego zdążysz spłacić zakupy, to na Twoim koncie powstanie nadpłata. Nadpłatę będziesz mógł wypłacić na swoje konto bankowe z panelu Allegro Pay: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/allegro-pay 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

2 towary a splata za 3?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@LEW433 Skąd masz informację o dwóch towarach? Ogólnie rzecz biorąc liczba produktów jest w tym przypadku bez znaczenia. Tutaj chodzi o liczbę spłat za zakupy w ramach Allegro Pay.

Jeśli kupujący rozłoży płatność na 3 spłaty (3 części), to wciąż będzie musiał opłacić 3 spłaty, tylko w mniejszej kwocie (przykładowo zamiast 3 x 100 zł będzie 3 x 75 zł). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tą 3 się zasugerowałem!

oznacz moderatorów