anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana właściciela konta

plynny_14
#1 Nowicjusz#

 

Dzień dobry,

Mam konto na allegro już od ponad 13 lat, ale zarejestrowane jest na mojego tatę i nigdy nie było potrzeby nic zmieniać. Teraz jednak chciałbym kupić na allegro telefon z opcją allegro pay ale nie mogę tego zrobić, bo, jak wspomniałem wyżej konto jest zarejestrowane na mojego tatę.

Jakie mam możliwości rozwiązania tej sytuacji?? Czy jest opcja żebym przepisał konto na mnie i dalej go używał??
Czy po ewentualnym usunięciu konta, będę mógł je od razu ponownie założyć używając tego samego adresu email którego aktualnie używam na allegro, zmieniając zwyczajnie właściciela?
Czy po założeniu nowego konta będę mógł od razu korzystać z allegro pay czy jest jakiś okres przez jaki konto musi istnieć żeby skorzystać z allegro pay?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

xyz96
#21 Demiurg#

@plynny_14 Nie masz konta na Allegro, to jest konto Taty. Teraz załóż sobie swoje konto na swoje dane. Tata nie może przepisać konta na Ciebie. Tata nie musi usuwać swojego konta. Nie użyjesz tego samego adresu mailowego przy zakładaniu swojego konta. Nie zmienisz właściciela konta. Używanie cudzego konta jest niezgodne z regulaminem. 

Po założeniu nowego konta musisz aktywować Allegro Pay na swoim koncie. 

oznacz moderatorów