anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot na allegro pay

kingawolicka
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry otrzymałam inf 17. 05 że sprzedawca dokonał zwrotu za towar który odesłałem. Zakup zapłacony był allegro pay. Zdążyłam już go spłacić. Kiedy kwota zwrotu będzie rozliczona na allegro pay. Do dnia dzisiejszego nie nastąpiło tam rozliczenie zwróconej kwoty

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

W panelu allegro Pay masz podany nr konta do wypłaty nadpłaty, jeżeli tak to pytaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8612321a-8c9e-446a-abd0-49c4b12e9391

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Jak masz info od Allegro, że sprzedawca dokonał zwrotu, to musisz cierpliwie czekać, aż Allegro zwróci Ci środki, to może być kilka dni roboczych - wszystko masz wytłumaczone w regulaminie serwisu Allegro, który przeczytałaś i zaakceptowałaś przed zawarciem transakcji. 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kingawolicka, nadpłata powinna być już dostępna do wypłacenia w panelu Allegro Pay. Musisz przejść na swoje konto w Allegro Pay i podać dane do zwrotu środków. Po tej czynności otrzymasz zwrot nadpłaty w ciągu 3 dni roboczych.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

kingawolicka
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, mam ustawione zwroty. Tu nie ma problemu. Kwora do zwrotu powinna rozliczyć zadłużenie allegro pay a tego nie widać od 17.05

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kingawolicka Podaj mi proszę numer zamówienia, którego dotyczy ten zwrot.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kingawolicka
#8 Zapaleniec#

fe38aca8-d09e-11ec-b760-a122809dee04

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kingawolicka Dziękuję, dostałam już potwierdzenie, że dla tego zamówienia, sprzedający zlecił zwrot na kwotę 67.89 zł i zaliczyliśmy go jako nadpłatę w Allegro Pay, bo Twoja umowa była wcześniej spłacona. W czwartek 19.05 dodałaś numer konta do nadpłat i pieniądze w tej kwocie zostały tego samego dnia zlecone do wypłaty, więc powinnaś mieć je już na koncie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kingawolicka
#8 Zapaleniec#

Dziękuję bardzo, dzisiaj dotarły

oznacz moderatorów