anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy

eli662
#7 Wielbiciel#

Nie wiem już jak mam skontaktować się z allegro by oddli mi te [edycja] pieniądze wpłaciłam im, wysyłam potwierdzenia. I zero odp w koło ten **piiip**ny automat. Zna ktoś mail do nich bez pośrednio? Bardzo proszę o pomoc 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Ziolko39
#21 Demiurg#

@eli662 Jakie pieniądze wpłaciłaś i za co? > nie używaj słowa "ZŁODZIEJE" bo możesz dostać bana > poprosimy nasze miłe Panie o odpowiedź >  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@eli662 Doprecyzuj o zwrot jakiej wpłaty Ci chodzi.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

eli662
#7 Wielbiciel#

Wpłaciłam na uregulowanie allegro pay 30.01.2024 na kwotę 32,99 zł. Nie dostałam tak jak zawsze potwierdzenia, że zostało uregulowane, że one do tarły . A robiłam to na numer konta bankowego jak pokazało mi przy wyborze spłaty to ten numer 74 1240 6292 1111 0011 1444 0900 wysyłałam i odpisywałam na mail zaleglosci@allegropay.pl . Ale tylko wyłacznie odpowiada automat. I chciała bym wiedzieć czy to tak długo sie zwleka zaksięgowaniem przelewu. Czy nr konta jest fałszywy i straciłam pieniądze. Dla kogoś to może jest marna kwota 32,99 ale dalej to są pieniądze. 

 

oznacz moderatorów

eli662
#7 Wielbiciel#

eli662_0-1706956648269.png

Takie dane mi podał 30.01 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@eli662 Niestety muszę Cię prosić o napisanie wiadomości tutaj. Nie mam dostępu do danych dotyczących Allegro Pay, więc nie jestem w stanie pomóc Ci na Gadane.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów