anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot

Client:46362627
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie. Mam taki problem

Zamówiłam produkty które miały dotrzeć do czwartku, niestety nie dotarły a sprzedawca od razu po złożeniu zamówienia wprowadził nr przesyłki, więc nie mogłam anulować zakupionego towaru. Zaczęłam pisać do sprzedawcy, utworzylam dyskusję i napisałam że jeśli dzisiaj paczka nie zostanie wysłana to będę prosiła o zwrot pieniędzy. Dodam że zamawiałem przez PayU i towar został całkowicie spłacony. Sprzedający odpisał że dzisiaj tzn w piątek, kurier nie odebrał paczki, więc ja nacisnęłam przycisk zwróć towar, ale Sprzedający po 3 godzinach wysłał towar. Czy mogę anulować jakoś ten zwrot, albo sprzedający? czy będę musiała odesłać paczkę i zamówić na nowo, czy wystarczy poinformować sprzedawcę że jednak rezygnuje ze zwrotu i chce zatrzymać paczkę 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

W zasadzie nie da się cofnąć w systemie zwrotu, tak możesz odebrać i możesz zostawić, problemem będzie jakbyś jednak chcial zwrócić bo zwrot można zrobić tylko raz.

oznacz moderatorów

Client:46362627
#7 Wielbiciel#

Czyli jutro jak odbiorę paczkę to mogę spokojnie sobie ją zostawić i nie będę musiała jej zwracać tak jak zrobiłam? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Powiadom o decyzji sprzedającego.

oznacz moderatorów

Client:46362627
#7 Wielbiciel#

Pisałam do niego wiadomości, ale trochę trudna z nim rozmowa bo prawie wgl nie odpisuję i dla tego tutaj się zgłosiłam żeby się dowiedzieć czy będę mogła korzystać z zamówionych rzeczy czy będę musiała je odesłać 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak zapłacony, odbierzesz i nie odeślesz to możesz korzystać, poczekaj odpisze.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Chcesz paczkę zostawić, to zostaw i nic nie rób więcej. Sprzedawca i tak nic nie zrobi dopóki nie otrzyma zwrotu towaru.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów