anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot

Client:48419518
#7 Wielbiciel#

Witam ostatnio zakupiłem obuwie przez allegro Pay i anulowalem tarnsakcje. Problem polega na tym że sprzedający wysłał te obuwie pomimo anulowania zakupu. Czy mam je teraz nie odbierać i trafią one śpiworem do sprzedawcy i otrzymam zwrot środków. Czy muszę odebrać i odesłać oddzielnie . Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:48419518 gadaj ze sprzedawcą , nie powinien wysłać ... to jego problem .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:48419518 wszystko zależy kiedy wysyłka i anulowanie, bo sprzedawca mógł właśnie nadawać paczkę jak Ty klikałeś anuluj, system ma opóźnienia w zmianie statusów czy dodawaniu numerów paczek 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:48419518 Jak anulowałeś zakup przed wysłaniem to nie odbieraj go, ale pamiętaj że do czasu zwrotu środków ciążą na Tobie raty do spłaty, jak przyjdzie na nie czas.

oznacz moderatorów

Client:48419518
#7 Wielbiciel#

A jak oznaczyłem zwrot produktu to odebrać i wysłać czy zostawić go np. w paczkomacie 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48419518 jeśli wybrałeś opcję zwrotu to powinieneś odebrać przesyłkę i ją odesłać. W przeciwnym razie sprzedawca może zostać obciążony kosztami zwrotu nieodebranej przesyłki (w zależności od metody dostawy) i może tę kwotę odjąć od środków, które ma Ci zwrócić. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów