anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
nat_not
Moderatorka
Moderatorka
1 7 1,241

Zdarza się Wam planować zakupy z wyprzedzeniem? Na najlepsze okazje czasem warto poczekać. Nadchodząca radość z udanych zakupów już dzisiaj może rozpalić Waszą wyobraźnię. Dajcie jej tylko szansę!

Wystarczy odwiedzić stronę Strefy Okazji - Black Friday, na której odliczamy dni do rozpoczęcia tegorocznego święta zakupów.

Na Allegro bezpiecznie i bez kolejek

Od wielu lat Amerykanie, dzień po czwartkowym Święcie Dziękczynienia, tłumnie ruszają do sklepów. Atrakcyjne promocje ekskluzywnych produktów, sprzętu elektronicznego czy ubrań wzbudzają tak silne emocje, że nierzadko wśród łowców okazji dochodzi do przepychanek czy bójek. Terminu “black friday” na określenie tego czasu jako pierwsza zaczęła używać filadelfijska policja. Jak możecie się domyślić miał on początkowo wydźwięk negatywny. 

Choć w Polsce tradycja listopadowych wyprzedaży dopiero staje się popularna, u nas kolejny rok z rzędu będziecie mogli skorzystać z cenowych okazji. Black Friday - 27 listopada 2020 - będzie jedną z atrakcji całego “czarnego tygodnia” w Allegro. Black Week potrwa od 23 do 30 listopada.

Wzięcie udziału w tym święcie promocji to same plusy. Kupując przez internet, unikniecie nie tylko zagrożeń związanych z trwającą pandemią, ale przede wszystkim kolejek i stania w korkach przy wjeździe i wyjeździe z centrów miast. Wasz czas jest cenny, więc po co go marnować?

Może obawiacie się, że obniżona cena produktu nie zawsze idzie w parze z wysoką jakością. Spokojnie, Program Ochrony Kupujących zabezpiecza Was przed takimi nieprzyjemnymi sytuacjami, oferując rekompensatę do 10 000 zł. Możecie dać się ponieść zakupowemu szaleństwu.

Teraz Black Week, ale Gwiazdka już na horyzoncie 

Koniec listopada to dobry moment, żeby zacząć wypełniać worek Świętego Mikołaja. Zakładka Obserwowane  szybko zmieni się w listę prezentów dla najbliższych, jeśli dodacie do niej elegancki smartwatch, perfumy o zmysłowym zapachu czy zestaw klocków LEGO. Takie produkty i wiele innych znajdziecie na Allegro w wyjątkowo korzystnych cenach. Wybierając prezenty, nie zapominajcie o sobie. Przyda Wam się nowy laptop? A może markowe kalosze? Lampa sufitowa w stylu industrialnym? Bezprzewodowe słuchawki?

Sprawdzajcie sami na stronie wyprzedaży czego możecie się spodziewać i dodawajcie oferty do Obserwowanych. Kiedy ceny spadną, nikt Was nie wyprzedzi - upolujecie najlepsze okazje.

A skoro już oszczędzicie czas, zatroszczcie się też o pieniądze. Po co wydawać na dostawę? Sprytni kupujący tego nie robią. Korzystają z Allegro Smart! i zamawiają za darmo do tysięcy paczkomatów, punktów odbioru albo… rąk własnych w przypadku przesyłek kurierskich. Jeśli jeszcze macie wątpliwości, możecie wypróbować usługę za darmo. Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie w regulaminie.

Niech najlepsze oferty lądują w koszyku, a uśmiechy na Waszych twarzach!

7 Komentarze
oznacz moderatorów