anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można cofnąć anulowanie zamówienia?

rzepakarolina
#7 Wielbiciel#

Witam a więc mam takie pytanie chodzi o to kupiłam dwie sukienki od jednego producenta i wybrałam zły sposób zapłaty bo chciałam zapłacić blikiem a nie kartą i ten produkty anulowałam i pytanie moje takie czy będę mogła znów to kupić 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

@rzepakarolina Tak, po anulowaniu możesz znowu kupić to samo, wybierając inną metodę płatności. 

oznacz moderatorów

rzepakarolina
#7 Wielbiciel#

A po jakim czasie można kupić mi zarazie wyskakuje zakup nie możliwy 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Możesz kupić inną metodą, oczywiście pod warunkiem że towar jest dostępny.tamta wplata wróci do ciebie w ciągu 3 dni.😁

oznacz moderatorów

rzepakarolina
#7 Wielbiciel#

To oni tą aukcje wystawią jeszcze raz czy to będzie cały czas u mnie w kupionych 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@rzepakarolina to była licytacja, dlatego teraz jest informacja, że nie możesz kupić, bo wygrałaś licytację. Zamówienie ma status płatności "zakończona". W tej sytuacji napisz proszę do sprzedającego i wyjaśnij, że chcesz otrzymać produkty, a anulowałaś przez pomyłkę.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

rzepakarolina
#7 Wielbiciel#

Po jakim czasie mogę kupić produkt jeszcze raz po anulowaniu zamówienia bo narazie mi pisze zakup nie możliwy czy to trafi jeszcze raz na akcje 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@rzepakarolina Po anulowaniu możesz kupić ponowie natychmiast. Oczywiście towar musi być dostępny. Jeśli nie jest dostępny, nie kupisz. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🤣🤣🤣

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Skontaktuj się ze sprzedawcą by ponownie wystawił towar, ale dlaczego anulowałeś zamówienie, sprzedawca może nie chcieć bawić się w kotka i myszkę i wystawiać produktu, aby sprzedać go i anulować i sprzedać itd.

oznacz moderatorów