anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Da się zrobić coś z kosztem wysyłki ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
kowalRLZ
#7 Wielbiciel#

Sprzedawca daje koszt wysyłki 200 zł na mebel w paczkach. Niby Ciężko ocenić, ale jest to bardzo duża kwota, nawet jakby były 3 paczki to kurierem maks 100 zł to by wyniosło. Czy mogą robić sobie co chcą i zarabiać na wysyłkach ? Jest to licytacja 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
mdrogeria
#21 Demiurg#

@kowalRLZ pytaj sprzedawcy , to on jest decyzyjny w tej sprawie  , a tak na marginesie możesz poszukać innego z tańszą przesyłką .

oznacz moderatorów
kowalRLZ
#7 Wielbiciel#

Akurat to są rzeczy, których nie ma, a sprzedający ma gdzieś i nie odpowiada 😉 
Myślałem, że może powinni się trzymać jakichś zasad. No trudno, dzięki za odp.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@kowalRLZ Skąd ta pewność, że "maks 100 zł to by wyniosło"?

oznacz moderatorów
kowalRLZ
#7 Wielbiciel#

Kupowałem już takie rzeczy. A poza tym wpisałem sobie w wycenę firmy kurierskiej. 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@kowalRLZ Znasz ilość paczek, dokładne wymiary i wagę dla tego konkretnego mebla?

oznacz moderatorów
kowalRLZ
#7 Wielbiciel#

Wpisałem zawyżone i mniej wychodziło. Wymiary mebla znam, więc, wiem jakie będą paczki. Kupowałem już z tej serii i płaciłem 30 zł za całość. 

oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

@kowalRLZ  hmm zalezy jaki mebel

Przesyłki nadgabarytowe są niestety drogie. Jeśłi by to były trzy paczki w gabarytach paczek to czeczywiście byłoby drogo. Lecz jesli jest to np stół, czy szafa gdzie długośc paczki bedzie miała 2 metry to juz  jest normalna cena np 3x 65 zł za nadgabaryt daje 195 zł

Natomiast w odpoweidzi na Twoje pytanie czy moga sobie robic co chcą? Cóz sprzedawca wystawia oferte, kupujacy może ją zaakceptować lub poszukać innej oferty.

Byc może w innej ofercie cena za przesyłke będzie 100 zł  - ale cena mebla o 150zł wyższa 🙂

Bywa różnie. Trzeba szukać odpowiedniej dla siebie oferty

oznacz moderatorów
kowalRLZ
#7 Wielbiciel#

Nie są to aż tak duże meble 😄 rozumiem, dzięki za odpowiedź. 

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@kowalRLZ Akceptujesz CAŁOŚĆ kosztów. Produkt + przesyłka. Pasuje = kupujesz, nie pasuje = szukasz gdzie indziej.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
vonNogay
#16 Inspirator#

Przesyłka na palecie właśnie tyle kosztuje. Wysyłka zwykłymi paczkami to duże ryzyko uszkodzenia, za które odpowiada sprzedawca.

oznacz moderatorów
kowalRLZ
#7 Wielbiciel#

nie jest to paletowa

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak sobie wymyślił w danej ofercie i jak nie chce to nic nie zrobisz.🤗

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Oferta sprzedawcy "jest jaka jest ". Możesz ją zaakceptować lub nie. Odnośnie kosztów przesyłki i dostawy - pisz do sprzedawcy. Jeśli się zgodzi - to podstaw własnego kuriera. Weź pod uwagę fakt - że w takim przypadku sprzedawca nie odpowiada za uszkodzenia powstałe w trakcie transportu. Otrzymasz uszkodzony przedmiot - sprzedający za niego nie odpowiada. 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów