anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego mogę na liście moje zakupy podejrzeć zakupy jedynie na 2 lata do tyłu ?

nibiru
#7 Wielbiciel#

Próbowałem podejrzeć od kogo kiedyś kupowałem tusze do drukarki ii ZONK !!!

Nie ma - na liście zakupów najstarszy zakup mam z 2020 roku - sprzed 2 lat. A wcześniej na pewno z tego konta dokonywałem innych zakupów . Czy właściciele Allegro uważają że użytkownicy Allegro nie powinni powracać do starszych zakupów , a ich horyzont pamięciowy nie musi tak daleko sięgać ? A może przeciwnie - wszystko powinni trzymać w pamięci ?? Jaki geniusz wymyślił usunięcie starszej historii zakupów ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

serwis-texas
#19 Nestor#

 @nibiru Wymyślił to zarząd spółki. Spojrzał w koszta utrzymania serwerów i stwierdził, nie, musimy to zmniejszyć. Przytnijcie np kupującym archiwum zakupów.

oznacz moderatorów

nibiru
#7 Wielbiciel#

To po co w ogóle jakaś historia ???

A tak gwoli ścisłości - gdyby zarząd myślał logicznie i technicznie - to nie przyciąłby OKRESU DO TYŁU na jaki można zajrzeć w historię , ale ILOŚĆ transakcji do tyłu - np do 50 .
I to byłoby rozwiązanie zrozumiałe - dużo kupujesz ? To być może każda transakcja nie ma dla Ciebie takiego znaczenia. Uważam że historia zakupów jest bardzo ważna - i czy Allegro jest naprawdę tak biedne że nie stać go na wykupienie większej pojemnośći na bazy danych ???  Przecież historia transakcji tak dużo nie zajmuje w porównaniu do danych prywatnych , ciasteczek , historii przeglądań stron produktów - które na pewno Allegro zbiera i przetrzymuje

oznacz moderatorów

nibiru
#7 Wielbiciel#

Niech się zarząd zastanowi bo wygląda to jak bubel !

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@nibiru 

To proponuje zapytać u źródła. Ja tylko hipotetycznie 🙂

oznacz moderatorów