anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego promocje sprzedawców na allegro mnie irytują?

nsiedlec
#7 Wielbiciel#

Jak w temacie, irytuje mnie ta cała polityka promocji, rzgać mi się chce, wprowadzanie ludzi w błąd, żerowanie na ludzkiej ułomności. Mianowicie, promocje -70%, cena z **piiip** przed promocją a po wyszukaniu artykułu po numerze, kodzie w przeglądarce cena podobna we wszystkich sklepach. Np materac X, -78%, cena przed 3500, cena po obniżce 770. Kto dopuszcza do tak miernej manipulacji marketingowej? 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

majster_man
#14 Krzewiciel#

Numer stary jak świat, nie zdążyłeś się przyzwyczaić? Porównaj jeszcze produkty w sieci z tymi w sklepach stacjonarnych to dopiero się przekonasz ile lenistwo kosztuje.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

To są chwyty marketingowe mające na celu zwiększenie sprzedaży, a nie prawdziwe obniżki. Allegro nie widzi w tym niczego złego, dlatego jest to dopuszczalne, a nawet przez serwis po części organizowane. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Niby dlaczego takie promocje miałyby byc zakazane ? Wszystkie duże supermarkety, a nawet mniejsze sklepy stosuja takie praktyki. Więc dlaczego Allegro miało by tego nie tolerować ? Nie ma w regulaminie zapisu o zakazie obniżania cen i stsowania promocji. A jeżeli nie odpowiada mi cena, to po prostu nie kupuję i nie szukam "dziury w całym" Niestety taka polityka marketngowa jest stosowana na całym świecie, więc dlaczego akurat sprzedawcy na Allegro mieli by zakaz jej stosowania ?

oznacz moderatorów