anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dodać przedmiot do już opłaconego zakupu?

betmary
#10 Popularyzator#

Kupiłam wczoraj szczoteczkę elektr. uzgadniając ze sprzedawcą, aby wysłał mi ją dopiero w przyszłym tygodniu, bo teraz mamy kwarantannę i będzie problem z odbiorem w paczkomacie. Jednak dziś się zorientowałam, że skończyły mi się też końcówki, które ten sprzedawca akurat ma w ofercie. Zapytałam więc sprzedawcy i odpisał, że mogę jeszcze dokupić te końcówki, tak żeby zostały wysłane w jednej paczce ze szczoteczką, ale nie napisał, jak to zrobić. Być może sam nie wie, bo jak dopytałam, to nic nie odpisał 😞

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Są 3 sposoby, kup jako nowy zakup i możesz dopłacić do obecnego zakupu, masz taką opcję w zakładce "Moje zakupy" i 3 opcja anulujesz zakup samej szczoteczki, sprzedający zwróci ci środki, a ty kupisz całość.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@betmary Cześć. Najlepszym sposobem będzie anulowanie zamówienia (jeśli nie zmieniło statusu na "W realizacji", "Przygotowane do wysyłki" lub "Wysłane") u Sprzedającego, a następnie złożenie go ponownie ze wszystkimi potrzebnymi produktami w przyszłym tygodniu, kiedy paczka będzie miała zostać rzeczywiście nadana. Zakup anulujesz w zakładce Moje zakupy.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

betmary
#10 Popularyzator#

Wolałabym dopłacić, bo ta szczoteczka była ostatnia w tej cenie i dlatego kupiłam ją już wczoraj, a jak anuluję, to jeszcze mi zniknie. Czy mogę w takim razie tak jak pisano wyżej, kupić normalnie te końcówki i zamiast opłacić zamówienie końcówek, to dopłacić tę kwotę do szczoteczki?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Napisałem jak możesz to zrobić(max 30zł, niestety)

oznacz moderatorów

betmary
#10 Popularyzator#

Oj, a te końcówki kosztują 34zł 😞

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zapytaj sprzedającego czy wyraża zgodę, (na 30zł) masz także taką możliwość w tej samej zakładce.😁

oznacz moderatorów

betmary
#10 Popularyzator#

Jednak zrezygnuję. Nie wiedziałam, że to takie problematyczne. Dziwne to ograniczenie do 30zł, skoro darmowa wysyłka jest od 40zł, to powinno być do tych 40

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

betmary musisz się skontaktować ze sprzedawcą !  , możesz zrobić dopłatę ,ALE będzie to zakup poza allegro  ,a kosekwencje dla sprzedawcy / nie koniecznie / mogą być dotkliwe .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

możliwa opcja to zakup z wyborem odbioru osobistego oraz informacja dla sprzedawcy ,aby wysłał razem .

oznacz moderatorów

betmary
#10 Popularyzator#

Odbiór osobisty niemożliwy

oznacz moderatorów