anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak przyśpieszyc przelew

Client:86674593
#7 Wielbiciel#

Witam parę dni temu dostałam produkt papier do pakowania prezentów. Sprzedający powiedział że nie dostał przelewu a wysłałam też potwierdzenie mówi że na allegro Pay nie dotarły pieniądze 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:86674593 Otrzymałaś produkt, czy nie? Jeśli otrzymałaś, to sprzedawca najprawdopodobniej otrzymał wpłatę. Jeżeli nie otrzymałaś produktu, sprawdź status Twojej wpłaty w zakładce Moje zakupy. Jeśli jest Anulowana lub Nieudana, sprzedawca nie otrzymał wpłaty, wtedy ponów wpłatę. Jeżeli jest Zakończona, sprzedawca pieniądze dostał.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:86674593 W jednym dniu złożyłaś dwa zamówienia na papier ozdobny: 

  • w zamówieniu ba1527c0-2a58-11ec-969a-cfd0342b3fe8 - płatność ma status rozpoczęta, więc Sprzedający nie otrzymał środków, ponieważ nie dokońyczłaś płatności.

  • w zamówieniu 80bd9701-2a58-11ec-b191-05469fd0cc3c płatność jest prawidłowo zakończona, więc Sprzedający otrzymał za nią środki i powinien zrealizować to zamówienie dla Ciebie.

Oba te zamówienia znajdziesz w zakładce Kupione, więc skontaktuj się proszę ze Sprzedającym w tej sprawie. Gdybyś miała problemy w nawiązaniu kontaktu, możesz skorzystać z dyskusji i w razie problemów, poprosić naszego pracownika o pomoc. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów