anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak uzyskac odszkodowanie od firmy Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
badzostrozny
#1 Nowicjusz#

Uwaga dla kupujacych ! Oddawanie oferty w licytacji wydaje sie bezsensowne. Oferte wygrywa ten ktory oferuje mniej nie ty ktory oferuje najwyzsza cene. Jest to sprzeczne z tym co oferuje serwis w  swoich uslugach za co placi sprzedawca za udostepnienie witryny. W ostatnich sekundach po oddaniu oferty pojawia sie weryfikacja i informacja o wyslaniu kodu SMS-em przez Allegro. Przymus podania kodu weryfikacyjnego wyslanego SMS na komorke posiadacza konta Allegro pojawia sie w czasie pomiedzy wpisaniem kwoty a zatwierdzeniem jej. W moim przypadku o godz. 12.01 AM, kod 588337. Niesamowity nonsens. Po wprowadzeniu kodu licytacja jest juz zakonczona i nikt nie jest w stanie w ciagu 30 sekund zmiescic sie czasowo do zakonczenia licytacji. Wygranie w Toto-Loto jest bardziej prawdopodobne jak szansa na oddanie oferty. Powiadomilem juz o tym osobe ktora sprzedala towar za 430 PLN moja oferta byla 1007 PLN. Sprzedajacy zeznal mi , ze wielokrotnie osoby kontaktowaly sie z nim w tej samej sprawie. A zatem mysle ze znajda sie zainteresowani ktorzy popra moja krytyke. Rozmawialem wczoraj z pracownikiem Allegro on rozlozyl rece. Odszkodowanie nalezy sie zarowno sprzedawcy jak i osobie ktora chce nabyc towar za poniesienie straty. Zamierzam te sytuacje opublikowac w srodkach masowego przekazu. Dla zapewnienia pelnej jawnosci Sprawa Dotyczy oferty: 12888674408. 

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@badzostrozny Gdyby faktycznie tak było, to forum byłoby zalane tysiącami wątków o tym, że to działa źle. Mógł wystąpić problem techniczny, za który co najwyżej otrzymasz "przepraszam". A z tymi środkami masowego przekazu to sobie nie żartuj, Allegro nie przejmuje się własnym PRem wśród garstki użytkowników.

oznacz moderatorów
badzostrozny
#1 Nowicjusz#

Dziekuje za Info,  przepraszam ale wygralem dwa procesy z Allegro. To zalezy od tego kto ma wiecej nerwow , czasu i pieniedzy. Otrzymalem odszkodowanie i srodki za dojazd z Niemiec trzykrotnie po 600 PLN na jeden tylko proces. Z ramienia Allegro przyjechala na proces do Poznania  Pani ktora nie znala ani jednego punktu REGULAMINU SERWISU. Przykro mi ale ja za "przepraszam" nie robie nic. "Zarty" ze mna sa ciezkie bo ja koncentruje sie na pieniadzach jedynie. Allegro rowniez koncentruje sie wylacznie na generowaniu srodkow i sa bardzo ale to bardzo konsekwentnie w upierdliwosci o 1 PLN. Pan dobrodziej to chyba PR z ramienia  Allegro jesli sie nie myle ?  Ja nie potrzebuje sugestji typu " moj ojciec jest starszy odemnie " szukam  i czekam na ludzi ktorzy "faktycznie" osobiscie przezyli taki problem. Interesuje mnie temat a nie wlaczanie watpliwosci. Istotne sa posiadane dowody nie poszlaki czy domysly. Jest blad w samym systemie. Oczywiscie Allegro przejmuje sie swoim wlasnym wizerunkiem. Oczywiscie Allegro chce stac sie **piiip**. A tysiecy takich watkow nie bedzie, bo ludzie machaja reka, szkoda im na to czasu. Allegro nigdy nie macha. Pozdrowienia dla Pana i Panskich wspolpracownikow Allegro.

 

 

oznacz moderatorów
Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@badzostrozny "Pan dobrodziej to chyba PR z ramienia  Allegro jesli sie nie myle ?"

Jeżeli narzucasz taki ton rozmowy, to się widocznie nie myliłem w ocenie sytuacji. Żaden pracownik Allegro nie pisałby o własnej firmie tak jak ja. Więc oczywiście, że się mylisz. Ale to by trzeba przeczytać ze zrozumieniem, a nie traktować potencjalnego rozmówcę jako pracownika Allegro z powodów nikomu znanych. Nie mi to oceniać.

"Ja nie potrzebuje sugestji typu " moj ojciec jest starszy odemnie " szukam  i czekam na ludzi ktorzy "faktycznie" osobiscie przezyli taki problem."

Sam sobie odpowiedziałeś na to. Ludzie na to machają ręką, więc kto ci ma odpowiedzieć? Duchy przodków?

"Istotne sa posiadane dowody nie poszlaki czy domysly."

Bez danych ze strony Allegro nie udowodnisz, że SMS został wysłany za późno. Więc generalnie to sobie gdybasz. 🙂

"Oczywiscie Allegro przejmuje sie swoim wlasnym wizerunkiem. Oczywiscie Allegro chce stac sie **piiip**. "

Gdybyś sobie poczytał to forum, byłbyś innego zdania. Oni się nie przejmują, ewentualnie jakimś zdawkowym komunikatem zamkną temat. Nikt nie będzie się przed tobą płaszczyć, bo pobiegłeś do mediów. Nie w Allegro.

Co do "wygranych procesów" to takie historie padają nie raz i najczęściej to są zwyczajne mity bez konkretów, albo gdybanie typu "łamią prawo art. 2137 ust. 2 punkt j) i p)". Po prostu nie wierzę losowemu użytkownikowi bez historii i mam ku temu swoje powody.

oznacz moderatorów