anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak włączyć ciemny motyw Allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
lookso
#8 Zapaleniec#

Witajcie,

Cieszę się, że kolejny raz mam przyjemność oraz możliwość testowania nowych funkcjonalności Allegro, a tym razem również dzielenia się uwagami na forum.

Od kilku lat prowadzę projekt o nazwie "Allegro - dark" https://userstyles.org/styles/121309/allegro-dark ale niestety w ostatnim roku prace nad tym projektem są bardzo utrudnione ze względu na obfuskację klas poprzez skrypt znajdujący się w Webpacku Allegro. Klasy na stronie zmieniają się praktycznie codziennie, więc aktualizacje bym musiał prowadzić 24/7... Pytałem kilka pracowników Allegro, czy byłaby możliwość zachowania normalnych nazw klas na stronie, ale niestety brak odpowiedzi w tej kwestii.

Coraz więcej ludzi korzysta z ciemnych motywów i pojawiło się też "prefers-color-scheme" media query. Google, Microsoft i poszczególne serwisy już używają tą funkcję. Może czas na Allegro? 😊

oznacz moderatorów
35 ODPOWIEDZI 35
pogotowie-it
#13 Ambasador#

Na telefonie owszem może by się ta forma sprawdziła. Ale na komputerze / notebooku chyba nie każdemu by to odpowiadało, ale sam pomysł ciekawy.

oznacz moderatorów
skarby_w_domu
#4 Eksplorator#

to byłoby rewelacyjne rozwiązanie, gdyby było allegro dark. Mam okulary, ale po x godzinach z białym ekranem i tak bolą oczy i głowa.

oznacz moderatorów
lookso
#8 Zapaleniec#

Jako kupujący na Allegro głównie korzystam z komputera. Z aplikacji mobilnej szczerze skorzystałem tylko kilka razy. Raz dla monet, a innymi razy żeby coś po prostu sprawdzić.

Jeśli chodzi o prefers-color-scheme to rozpoznaje ono ustawienia systemu. Jeśli w systemie masz ustawiony jasny motyw, to nie będzie wyświetlać Ci ciemnych wersji stron internetowych. Poza tym można też na samej stronie internetowej dodać opcje wyboru schematu kolorów, więc nie widzę problemu.

oznacz moderatorów
zbyn10
#7 Wielbiciel#

Nie do końca się z tym zgadzam. Ponieważ, mam zaznaczoną opcję trybu ciemnego (android)  i nie działa to w przypadku Allegro.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@zbyn10 z jakiej wersji aplikacji korzystasz? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
zbyn10
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_  6.14.0

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@zbyn10 w tej chwili ciemny motyw jest dostępny wyłącznie w aplikacji iOS, ale pracujemy nad dodaniem tej funkcji również w aplikacji na Android. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
MadziaEmilek83
#7 Wielbiciel#

Mam pytanie jak wyłączyć ten ciemny motyw

oznacz moderatorów
MadziaEmilek83
#7 Wielbiciel#

Nieaktualne

oznacz moderatorów
Damis93
#7 Wielbiciel#

Jak dla mnie eleganckie! Właśnie zassałem, czekałem aż dodadzą tą opcję w przeglądarce a  tu proszę, natknąłem się na ten wątek. Dzięki, super projekt! 🙂

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
lookso
#8 Zapaleniec#

@Knowhere właśnie po to abyś nie musiał nic ściągać + aby wyglądało to bardzo dobrze, a nie tylko "działało" :))))))

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@lookso Rozumiem zatem, że np. blokery reklam (również dostępne w formie rozszerzeń) też Cię parzą?😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
lookso
#8 Zapaleniec#

@Knowhere Proszę cię... przeczytaj wątek raz jeszcze od początku ze zrozumieniem 😉

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@lookso Wybacz, z reguły nie czytam od początku wątków, które ktoś odkopuje po 10 miesiącach od ostatniego posta (tym bardziej, gdy strona ustawia się na pierwszym nieprzeczytanym poście).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Damis93
#7 Wielbiciel#

Heh a to dobra wtyczka akurat, nie słyszałem o tym, dzięki za polecenie. 😉 👌

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Damis93 Nie ma za co:)

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
AdrianXQ
#10 Popularyzator#

Do niedawna Dark Reader wyglądał dobrze, ale po kolejnych debilnych zmianach interfejsu widzę szkaradane białe krechy i nadal białe tła w oknach finalizacji transakcji, ma ktoś pomysł co z tym zrobić w ustawieniach rozszerzenia? Bo nie mogę np ustawić optymalnych kolorów (włączyłem filtr+, ale pojawiła się okrutny ciemny granat zamiast ciemnej szarości)

oznacz moderatorów
Baniol
#1 Nowicjusz#

Super dzięki. Tego właśnie szukałem.

oznacz moderatorów