anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak wyszukać przedmioty od jednego sprzedawcy w aplikacji?

MAMY ROZWIĄZANIE!
gasia86
#7 Wielbiciel#

Witam,

W jaki sposób można wyszukać kilka przedmiotów od jednego dostawcy w aplikacji allegro.

Widziałam taką funkcjonalność na stronie allegro ale w aplikacji nie mogę jej znaleźć.

**piiip**rawiam

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
Knowhere
#21 Demiurg#

Funkcję jak już. Co wy wszyscy z tą funkcjonalnością?😑

Co do pytania: nie wiem, nie używam apki.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Embrion79
#7 Wielbiciel#

Nie wiem ale się wypowiem. Brawo ty.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@gasia86 Aby skorzystać z tej funkcji w aplikacji wybierz opcję "szukaj" następnie wpisz nazwę sprzedawcy i kliknij "szukasz w całym Allegro" pod paskiem wyszukiwania. Zaznacz opcję "w sprzedawcach", dzięki temu wyświetlą Ci się oferty wybranego sprzedawcy.

Edytowano 15.03.2023 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
szraps
#1 Nowicjusz#

Jak w takim razie w telefonie skorzystać z przeglądarkowej wersji? Za każdym razem jak przez przeglądarkę wchodzę , od razu uruchamia się aplikacja 😞

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@szraps Musisz wejść w ustawienia telefonu, następnie w aplikacje, w apkę allegro, w jej ustawienia domyślne i tam będziesz mógł wyłączyć/zmienić takie jej zachowanie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Sowqman
#8 Zapaleniec#

W sumie to chyba większość korzysta z apki. Dziwne, że nie ma tej możliwości, bo na pewno wiele osób by skorzystało 🙂 

oznacz moderatorów
phiron
#1 Nowicjusz#

Pełna zgoda. Powinna być taka opcja. Sam często szukam części i narzędzi ale szukanie w aplikacji od tego samego sprzedawcy jest mordęgą. Nawet nie wiedziałem, że w wersji komputerowej jest taka opcja, bo niby dlaczego miałbym spodziewać się, że jest, skoro apka jest tak rozbudowana. Przesiadanie się na komputer jest irytujące. A może programiści allegro nie radzą sobie z tak prostą funkcją.

oznacz moderatorów
Kwasnikp1
#1 Nowicjusz#

Na aplikacji nie znajdziesz . Ale przychodzę z pomocą . Wchodzi w przeglądarkę wpisujesz "allegro.pl"  i zanim klikniesz link przytrzymaj I otwórz go w następnej karcie . W ten sposób pozostaniesz na allegro w przeglądarce. Nie przeniesie cię do aplikacji 👍🏼

oznacz moderatorów