anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak zaplacic za kupiony towar kilka licytacji u jednego sprzedawcy allegro lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
Bogus1239
#9 Pomysłodawca#

wygralem 4 licytacje u jednego sprzedawcy jak chce zaplacic pokazuje mi ze musze kazda oddzielnie zaplacic i do kazdej dolicza przesylke to jest na allegro lokalnie

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
xyz96
#21 Demiurg#

@Bogus1239 Musisz wziąć od sprzedawcy numer konta bankowego i zapłacić bezpośrednio, zwykłym przelewem za wszystkie przedmioty i jeden koszt wysyłki. Takie wpłaty nie są zabronione. Przez Allegro nie zapłacisz.

oznacz moderatorów
kovboy77
#10 Popularyzator#

A co w tym wypadku ze smartem? Nie nalicza sie bo np. mam 7 przedmiotow po 11 zl ;///

oznacz moderatorów
kluka4
#7 Wielbiciel#

Miałam ten sam problem. Od sprzedającego otrzymałam takie "nauki" działa ! więc wklejam:

 proszę przejść do listy swoich zakupów, po lewej przy loginie sprzedającego proszę oznaczyć aukcje do wspólnej wysyłki i u góry strony pojawi się opcja USUŃ lub ZAPŁAĆ, proszę kliknąć zapłać i przejść do podsumowania, wybrać formę wysyłki - jeśli ma być to smart, to proszę kliknąć paczkomat, koszt powinien z automatu się wyzerować. Proszę pamiętać, by nie przekroczyć łącznie 20 rzeczy w jednej płatności.
Jeśli pojawia się nowa szata graficzna zakupionych aukcji, to należy najpierw kliknąć Nieopłacone, następnie po prawej przycisk ZAZNACZ i wtedy aktywują się okienka do zaznaczenia aukcji do wspólnej wysyłki.

oznacz moderatorów
WielkiPlantronik
#11 Animator#

@kluka4 to na pewno tak działa ma Lokalnie?

oznacz moderatorów
kovboy77
#10 Popularyzator#

To co opisal to tak jest ale na normalnym allegro…

oznacz moderatorów
kovboy77
#10 Popularyzator#

Tak jest, ale chyba nie na allegro lokalnie…🙈🙈

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Na lokalnym kontaktujesz się ze sprzedawcą ,ustalacie koszt i formę nadania wszystkich aukcji i robisz przelew na wskazane przez niego konto.

oznacz moderatorów