anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak znaleźć kopie wpłat dokonanych za pośrednictwem Allegro?

MAMY ROZWIĄZANIE!
MasternakDental
#8 Zapaleniec#

TLDR: Czy mogę zobaczyć, jakie płatności są stosowane do których przedmiotów na Allegro?

Prowadzę nową działalność gospodarczą i w ciągu ostatnich dwóch miesięcy zakupiłem sporo przedmiotów. Nie wiedziałem jednak, że Allegro łączy płatności dla sprzedawców w jedną wpłatę z moje konto bankowe. Ponieważ mam bardzo dużo zakupów, uzgodnienie konta bankowego z fakturami jest prawie niemożliwe.

Czy jest jakiś sposób, żeby posortować przedmioty na Allegro po płatnościach, żebym mógł zobaczyć, które zakupy są powiązane z którymi płatnościami na moim koncie bankowym? Jeśli tego nie zrobię, to chyba moja biedna księgowa będzie ze mną walczyć.

Dziękuję

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MasternakDental tak 🙂 Możesz pobrać zestawienie Twoich zakupów w zakładce Dane konta w części Kopie danych konta z Allegro wybierz proszę "pliki z Twoimi danymi".  system poprosi Cię o ponowne zalogowanie do konta, następnie, na stronie którą Ci wyświetlimy, wybierz "Utwórz kopię danych" i wybierz proszę "dane dotyczące zakupów". 
W części "Wybierz format danych" wybierz rozszerzenie pliku, w jakim chcesz zapisać i otrzymać dane: html  (jeśli chcesz w przejrzysty sposób zapoznać się z danymi) lub csv  (jeśli chcesz analizować dane lub przekazać je innemu administratorowi). I kliknij [utwórz kopię]. 
O tym, że zestawienie z zakupami jest gotowe, damy Ci znać e-mailem. W powiadomieniu znajdziesz link do pobrania pliku. Możesz to zrobić w ciągu 7 dni. Po tym czasie konieczne będzie ponowne wygenerowanie zestawienia. 
W pliku znajdziesz podział na osobne oferty, czyli nawet jeśli robiłeś jedną płatność u wielu sprzedających lub kilka zakupów u jednego sprzedającego to w pliku będzie to rozbite na pojedyńcze oferty razem z informacją o numerze oferty, liczbie zakupionych sztuk, kwocie transakcji oraz będzie podany login sprzedającego 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
MasternakDental
#8 Zapaleniec#

Widzę, że są one ułożone w czasie, co ułatwia zestawienie zakupów z transakcjami bankowymi. Dziękuję!

oznacz moderatorów