anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pobrane środki brak zakupu

Kuflasty
#7 Wielbiciel#

Witam. 10 maja zamówiłem przesylke na laczna kwotę 441 zl i 35 groszy. Platnosc zostala wykonana poprzez blik i pieniadze zostaly pobrane z konta. Po czym otrzymalem wiadomosc ze brakuje na stanie jednego z produktów na kwotę 35 zl i 80 gr. No ok rozumiem zdarza sie. Ale po sprawdzeniu konta bankowego okazuje sie ze byla wykonana niby druga platnosc blik w tym samym dniu na kwote 405 zl i 55 groszy jest to kwota mniejsza o ten brak produktu ktorego brakowało. Srodki dalej pokazuje mi na saldzie konta ale sa w blokadzie. I teraz pytanie o co tu chodzi czy te srodki odblokuje mi bank czy zwroci mi allegro. W zamówieniach w aplikacji niema zadnego zakupu na ta kwote a i w hiatori konra bankowego nie moge wejsc w ta płatność blik. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Sama się dokonała druga płatność?

oznacz moderatorów

Kuflasty
#7 Wielbiciel#

Nie przypominam sobiw bym potwierdzał drugi blik. Do tego wszystkie platnosci z miesiąca w banku sa rozliczone tylko ta wisi

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dlatego pytam ponieważ nie ma możliwości żeby samo się zapłaciło. Możesz sprawdzić co z tą płatnością: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Kuflasty Cześć 🙂 Prześlij nam proszę oba potwierdzenia płatności przez ten formularz. Zweryfikujemy tę sprawę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Kuflasty
#7 Wielbiciel#

Oczywiście zaraz prześlę. Tylko problem pojawia siw przy tej drugiej płatności tak jak mówiłem nie moge wejsc w nia by wydobyc więcej informacji

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@KuflastyW takim razie te środki powinien odblokować bank. Skontaktuj się ze swoim bankiem i zweryfikuj status tego przelewu 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Kuflasty
#7 Wielbiciel#

Czyli rozumiem ze jesli srodki sa dalej nie rozliczone to bank je odblokuje i zwroci na konto? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Kuflasty Nie widzę w systemie drugiego przelewu do tego zamówienia. Jeśli twierdzisz, że nie zlecałeś drugiego przelewu i nie wprowadzałeś kodu BLIK do tej płatności, to powinieneś to skonsultować z bankiem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Kuflasty
#7 Wielbiciel#

A czy istnieje mozliwosc sprawdzanie za co ta kwota niby byla zaplacona podajac wam nr konta dzien kwote i godzine? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Kuflasty Możesz przesłać te informacje przez formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f&subjectId=dd1481bc-6.... Załącz proszę również numer zamówienia, którego dotyczy ta sprawa. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów