anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozbieżności tytułów aukcji w kilku miejscach

MAMY ROZWIĄZANIE!
szulcu7
#1 Nowicjusz#

Witam!

Już jakiś czas temu zauważyłem rozbieżności w dwóch miejscach aukcji sugerujące zupełnie inne produkty. Na początku zwróciłem na to uwagę jedynie w aplikacji mobilnej, ale dzisiaj zauważyłem to również na stronie internetowej. Przykład:

Na liście aukcji słuchawki, którymi jestem zainteresowany wyglądają tak:

szulcu7_1-1663869904442.png

(tj nazwa aukcji - "Słuchawki Jabra Elite 7 Pro ANC BT 5.2 IP57 Black")

 

Natomiast po wejściu w aukcję, jej nazwa się zmienia (napis po lewej stronie - Słuchawki bezprzewodowe douszne Jabra Elite 75t), ale można również zobaczyć po prawej stronie "oryginalną" nazwę aukcji.

szulcu7_0-1663869845446.png

Z poziomu aplikacji na telefonie ta "oryginalna" nazwa nie jest w ogóle widoczna i stąd wstrzymałem się z zakupem licząc, iż to błąd sprzedawcy, ale zauważyłem identyczną sytuację np tutaj:

szulcu7_3-1663870129484.png

Oryginalna nazwa mówi o 6 wkładach, neutralnych zapachowo, opis nad zdjęciem mówi o 4 wkładach o zapachu lawendowym. 

Powoduje to trochę zamieszanie bo nie jestem w ostateczności pewien co kupuję (opis aukcji zgadza się z "oryginalnym" tytułem więc zakup wkładów zaryzykowałem, ale ryzykowanie zakupu słuchawek to już trochę za wysoka kwota na "chybił trafił" 🙂 

Pozdrawiam!

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@szulcu7   To jest tzw widok produktowy 😀  Chluba Allegro.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
szulcu7
#1 Nowicjusz#

Okk, czyli typowe "it's not a bug it's a feature!". Dzięki!

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Sprzedawca sprzedaje towar w/g własnego opisu aukcji - kupujący jest zobowiązany do zapoznania się z nim.

To, co pokazuje Allegro jako produkt z katalogu - to już inna sprawa. Sprzedawca nie ma na to żadnego wpływu. Często jest tak, że wystawiając ofertę sprzedawca jest zmuszony powiązać ją z określonym produktem z katalogu, choćby był on niewłaściwy. Inaczej nie może wystawić oferty. Ale to już jest problem Allegro, a nie sprzedającego. 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Czytaj dokładnie w opisach ofert bo teraz to Allegro tak narozrabiało że trudno się rozeznać, łączenie ofert.

oznacz moderatorów