anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Żwirek RENO

FishBeat
#12 Orędownik#

Tylko pogratulować, w całym allegro nie ma żwirka dla kotka.

 

Dodam, że kiedyś można było sobie spokojnie, bez emocji kupić ten żwirek. 

 

Teraz dzięki ci allegro - poszukam gdzieś indziej. AVE!

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@FishBeat Udało mi się znaleźć dwie oferty. Czy chodzi o ten produkt? Faktycznie nie jest dostępny w dużej liczbie ofert, ale jednak można go u nas kupić 🙂 Rozumiem, że w przypadku tego typu produktu oczekiwanie na dostawę z Chin może być problematyczne.

A dlaczego wybierasz właśnie żwirek tej firmy? (Pytam z ciekawości, bo też mam kota, ale nie używam tego produktu).

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

FishBeat
#12 Orędownik#

Nie wiem co się stało (zawsze tutaj kupowałem) - myślałem, że to znowu coś z wyszukiwarką. Tak, dokładnie chodzi o ten żwirek. Dziwne, że wszyscy sprzedawcy go wycofali z całego Allegro.

Zamówienie dla mojej Mamy i jej kotka. Miło, że pytasz - jej kotek nie chce się załatwiać do żadnego innego żwirku (kiedyś kupiłem inny z ciekawości to jej kotek robił poza kuwetą on chce ten i koniec, ehhhh te nasze kochane kotki 😩). Z moim nie mam tego problemu - wyjdzie, zrobi swoje i wróci 🤣

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Żwirek z Chin a to koty też z Chin?🤔

oznacz moderatorów

FishBeat
#12 Orędownik#

Był też w Auchanie tylko chodziło tutaj o dostawę do domu 25kg. Mama przecież sama tego nie przeniesie.

oznacz moderatorów

Football-stock
#9 Pomysłodawca#

Przyzwyczaić się należy że oferta Allegro biednieje w oczach a) działania Allegro: prowizje, koszty poboczne, chory kierunek rozwoju w rejony azjatyckiej platformy z szajsem, brak stabilności, wspieranie nieuczciwej konkurencji (zabór zdjęć i opisów), to tylko inwokacja do setek działań z ostatnich dwóch lat b) sytuacja ogólna: upadek polskich mikroprzedsiębiorstw (100 tys. od początku roku). Ale można mieć Smart, kupić przez Allegro Pay i dostarczyć przez Allegro One - aha w sumie nie można bo chińczyki tych programów nie mają;) 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Już widzę jak ten żwirek przybywa z chin 🤣

oznacz moderatorów