anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

alior bank wyłączony z możliwości płatności internetowych ?

grzegorz1984w
#2 Obserwator#

Nie mogę dokonać płatności z konta ALIOR BANK już kolejny raz... 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

ZibiK30
#18 Luminarz#

@grzegorz1984w A coś więcej? w jakim momencie nie możesz dokonać płatności? w PayU normalnie widnieje opłata poprzez Alior

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

grzegorz1984w
#2 Obserwator#

jest płatność i wybieram bank  wychodzi ich strona logowania po czym nie można się zalogować i jest informacja że usługa nieobsługiwana  ale podobna sytuacja już kolejny raz  z tydzień temu podobnie a  wcześniej działało ... wchodzę w inny bank jest oki a z ALIORA nie można się zalogować ... po za Allegro normalnie działa wszystko z log. i płatnościami w Alior B. 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@grzegorz1984w  To może @_HolaOla_ da odpowiedź.

oznacz moderatorów

grzegorz1984w
#2 Obserwator#

jest płatność i wybieram bank  wychodzi ich strona logowania po czym nie można się zalogować i jest informacja że usługa nieobsługiwana  ale podobna sytuacja już kolejny raz  z tydzień temu podobnie a  wcześniej działało ... wchodzę w inny bank jest oki a z ALIORA nie można się zalogować ... po za Allegro normalnie działa wszystko z log. i płatnościami w Alior B. 

oznacz moderatorów

grzegorz1984w
#2 Obserwator#

a jak do niej napisać

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@grzegorz1984w Takie przywołanie wystarczy. Zajmie się tym jak będzie "pracowała".

oznacz moderatorów

jacor60
#3 Debiutant#

I co dales rade to jakos rozwiac? bo mam ten sam problem

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@grzegorz1984w Możesz wrzucić screena z tej informacji "i jest informacja że usługa nieobsługiwana" Próbowałeś z innej przeglądarki? może niechcący jakoś zablokowałeś lub ograniczyłeś dostęp domeny aliora i stąd ta informacja.

Z tego co piszesz, to z logowaniem do innego banku nie ma problemu a alior jak by był blokowany przez coś, jakiś dodatek typu adblock lub przeglądarka, antywirus jako strona niezaufana. Bo jak rozumiem adres logowania i szyfrowanie strony pokazuje wszystko ok?

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

grzegorz1984w
#2 Obserwator#

ale na tej samej przeglądarce loguję się normalnie do banku po za allegro ...w Allegro po dokonaniu zakupu gdy chcę dokonać płatności wybieram bank  i po wybraniu ALIOR ONLINE nie następuje przekierowanie a wyskakuje informacja  że bankowość jest nieobsługiwana...  nie można się zalogować dalej strona stoi do BusinessPRO  działa... i teraz nie wiem . Nie mogę teraz zrobić screena bo już opłaciłem z innej bankowości i teraz nie mam co podjąć do zakupów... a to już kolejny raz się powtarza ostatnio myślałem że to jakieś problemy tech. banku itp. ale po tygodniu to samo //// a tak jak wspomniałem z tej samej przeglądarki mogę logować się do  banku bez problemu ale po za allegro... no i już płaciłem wcześniej z Alliora za pomocą allegro zakupy... 

Zaloguj się do bankowości internetowej
oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@grzegorz1984w Tak jak pisałem wcześniej, jak dla mnie to coś Ci blokuje domenę logowania się na aliora, to może być wina po Twojej stronie a nie allegro. Coś co blokuje tę domenę. Spróbuj się zalogować do konta banku aliora i zobacz czy masz z tym problem.

Może masz też jakieś ustawienia zmienione w aliorze konta biznes, jakaś blokada logowania przez system PayU? Nie mam konta biznesowego aby go porównać do zwykłego konta aliora.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@grzegorz1984w, jeśli problem następuje już poza Allegro, czyli np. na stronie banku, nie mamy możliwości zweryfikowania takiego problemu. Myślę, że dobrym rozwiązaniem byłoby zgłoszenie tej sytuacji do banku.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@grzegorz1984wJest na liście,  Allegro nie zrezygnowało z jego usług? Może mają jakieś kłopoty techniczne, albo ty masz.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@grzegorz1984w Spośród listy banów wybierz "płacę przelewem tradycyjnym". Otrzymasz dane do przelewu, potem wejdź na stronę swojego banku i zrób przelew przez PayU na uzyskane dane, niczego nie zmieniając.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

grzegorz1984w masz inny problem , mam konto w tym samym banku i idzie bez najmniejszych kłopotów .

oznacz moderatorów

kleo_2006
#2 Obserwator#

Od dziś mam ten sam problem. Alior bank został wyłączony z płatności bezpośrednich na Allegro. Tylko można płacić przez przelew tradycyjny ale to nie to samo gdyż przez przelew tradycyjny środki trafiają na konto sprzedawcy dopiero po 3 dniach. Słabo. 

oznacz moderatorów

sophie-bunny
#13 Ambasador#

@kleo_2006 

Alior ma prace serwisowe od 22.05 od godz. 23:00 - do 23.05 do godz. 8:00.

Czasem warto zajrzeć na stronę banku!

oznacz moderatorów