anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Kurier24 InPost zwrot za darmo w opisie aukcji.

tomek_1911
#7 Wielbiciel#

witam 

Chciałbym się dowiedzieć jak dokonać zwrot (w opisie aukcji sprzedającego darmowy) po wysyłce 

Allegro Kurier24 InPost
za darmo. Po zgłoszeniu zwrotu na moim koncie allegro mam tylko opcję "wyślę produkt samodzielnie"-a przy zakupie opis jest zwrot 
Allegro Kurier24 InPost
za darmo? więc jak możliwy jest zwrot za darmo???
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@tomek_1911 podaj aukcję ?  w tym przypadku sprzedawca sam musiał to udostępnić bo allegro nie oferuje darmowego zwrotu dla tego rodzaju paczki 😞

Jeśli było to w zakładce zwroty to napisz do sprzedającego być może sam przysyła kuriera po paczkę lub zwróci Ci za odesłanie ale w tym przypadku skonsultuj się mailowo ze sprzedającym 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@tomek_1911 w tej sytuacji będziesz mógł nadać ten zwrot korzystając z etykiety Poczty Polskiej. Bardzo proszę potwierdź czy chodzi o zamówienie nr 0d452d81-9cd4-11ec-a060-cb466c4d8e1f? 
Po potwierdzeniu, że to odpowiednie zamówienie poproszę o wysłanie do Ciebie etykiety zwrotnej e-mailem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

tomek_1911
#7 Wielbiciel#

0d452d81-9cd4-11ec-a060-cb466c4d8e1f tak to ta aukcja. A sprzedający twierdzi że to allegro udostępnia warunki zwrotu i kazał mi się dowiadywać.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@tomek_1911 dziękuję za potwierdzenie! Poprosiłam zespół zajmujący się zwrotami o wysłanie do Ciebie etykiety e-mailem. Poproszę Cię o jeszcze chwilę cierpliwości. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów