anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro one punkt.

matisiak1
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam problem z paczkomatem allegro one punkt. Paczka została tam umieszczona, wpisuję nr tel. , kod i wyskakuje błąd. Gdzie to mogę zgłosić lub jak wyjąć paczkę? Nigdy nie miałam problemu z paczkomatem in post, do paczkomatu allegro zamówiłam pierwszy raz....

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@matisiak1 Czy masz może zdjęcie ekranu tego błędu? Podaj mi proszę o jaki dokładnie automat chodzi oraz podaj numer przesyłki. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

matisiak1
#7 Wielbiciel#

Nr przesyłki: ALE00000B872086,nr paczkomatu AL001KBR. Niestety nie mogę załadować zdjęcia. Komunikat brzmi: Wpisz poprawny numer tel. i kod odbioru. Wpisywałam i sprawdzałam kilka razy, zawsze to samo...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@matisiak1 Kod nie działa, ponieważ przesyłkę zamówiłeś do Allegro Punktu przy ul.Solskiego 14 w Brzesku, a nie do zielonego automatu Allegro. Wszystkie szczegóły dotyczące tego zamówienia znajdziesz w zakładce Moje zakupy

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@matisiak1 Za przesyłkę do czasu aż ją otrzymasz, względem Ciebie - zgodnie z prawem - odpowiada sprzedawca, więc jemu powinieneś składać reklamację. Możesz domagać się skutecznej dostawy lub zwrotu wszystkich kosztów. Te automaty to problem Allegro i sprzedających, którzy je udostępniają. 

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Za automaty allegro i KŁOPOTERA odpowia sprzedawca  🤣 czyli wszyscy odpowiedzialni za tą usługę są czyści. Tak sam jak za bilet autostradowy których na orlenie nie ma a aplikacja nie działa.🤣

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A w informacji jest napisane gdzie odebrać i KOD.😁

oznacz moderatorów