anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One "eko" promocja

wicekdw
#12 Orędownik#

Dostałem od Allegro wiadomość: "Gratulacje! Otrzymałeś nowy benefit! Zwróć używane elektrosprzęty za darmo" 😄 to są jakieś żarty? Mam oddać stary sprzęt Allegro (może jeszcze działający?), nie otrzymać za to nic i jeszcze mi wmawiają, że to moja korzyść? Wy tak serio? To już chyba szczyt marketingu - namówić klientów do oddania swojej własności za darmo, zarobić ich kosztem i jeszcze im wciskać, że na tym coś zyskują! 😄 Za surowce wtórne się płaci! 🙂

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Tak płaci, ale nie w Polsce.😃

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Właśnie mam stary telewizor do wyrzucenia, nawet sprawny tylko ze kineskop i  bez DVBt.  Gdzie to dać?

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@wicekdw 

Ty lepiej oddaj jak po dobroci proszą 

🤣

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@wicekdw, w przypadku zakupu w naszym serwisie urządzeń RTV lub AGD możesz oddać nam stary sprzęt. Oczywiście nie musisz tego robić. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Są osoby, które będą bardzo wdzięczne za możliwość skorzystania z takiej opcji. Uwierz mi.

Inna sprawa - np. u mnie możesz oddać bezpłatnie sprzęt "elektro" do PSZOK (punkt selektywnej zbiórki odpadów komunalnych). Kilka dni temu byłem w mieście "powiatowym", a tam ogłoszenia firm na bannerach - odbiorą "elektrośmieci" na swój koszt i jeszcze za to zapłacą. Sugeruję porozglądać się za takimi ofertami. "Elektrośmieci" - to w tej chwili bardzo dobry biznes.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak w takim pkt oddawałem materac, to pytali czy był na nim uprawiany seks...bo wówczas należy wypełnić formularz, oczywiście był to żart.🤣

oznacz moderatorów

wicekdw
#12 Orędownik#

🤣  A ciekawe jeszcze czy niektórzy mogą oddać swój zużyty elektryczny sprzęt erotyczny...? To też będzie elektroodpad? 🤣 Allegro go naprawi i przekaże komuś potrzebującemu czy podda recyklingowi? 😉

oznacz moderatorów