anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro pobrało pieniadze za towar ale nie przekazał sprzedające mu.

MAMY ROZWIĄZANIE!
barbi32
#7 Wielbiciel#

Witam. Proszę o pomoc. Zapłaciłam za przedmiot ale sprzedawca nadal nie otrzymał wpłaty. Allegro pobrało pieniadze ale nie przekazało. Z konta pobrało pieniadze. Piszę dokończ płatność chociaż zaplacilam 

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@barbi32 Najwidoczniej doszło do błędu płatności. Pobrane środki wrócą na Twoje konto bankowe automatycznie w ciągu 5 dni roboczych. Możesz ponowić przelew już teraz lub poczekać na zwrot pieniędzy i wtedy zlecić przelew jeszcze raz.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
barbi32
#7 Wielbiciel#

Na allegro lokalnie płaciłam Pierwszy raz tak mi się zdarzyło. Zawsze odrazu sprzedawca otrzymywał płatność. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Zawsze  jest ten pierwszy raz.😐

oznacz moderatorów
barbi32
#7 Wielbiciel#

Na pewno kase odeślą? 

oznacz moderatorów
barbi32
#7 Wielbiciel#

Już trzeci dzień czekam na pieniądze od alegro. Dalej pisze dokończ płatność za zakup. Ta pani u której kupiłam przedmiot się nie odzywa. Bo pisałam jaka jest  sytuacja z płatnością. 

oznacz moderatorów
barbi32
#7 Wielbiciel#

Czy pani może sprawdzić czy na dal pani Bożena (BeNa37s) ma aktywne ogłoszenia? Bo nie wiem czy drugi raz dokończyć płatność za buty. Za pierwszym razem pobrało pieniadze z banku ale już dziś alegro odesłał pieniądze. Ta pani w ogóle się nie odzywa i nie odzywała 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
barbi32
#7 Wielbiciel#

Tak jest tu widoczny. Tylko czemu ta pani w ogóle nie odpisuje na czacie. 

oznacz moderatorów
barbi32
#7 Wielbiciel#

Myślisz dokończyć płatność? Tylko czemu w ogóle na czacie się nie odzywa co myślisz? 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  moderacja zerknie na aktywność na koncie BeNa37s? czy te ogłoszenia z epoki kamienia łupanego nie są albo czy właścicielka konta sie loguje czy raczej akcja w stylu kiedyś coś sprzedane i konto zapomniane? to założycielka posta sobie oszacuje czy warto dalej męczyć ten zakup czy dać sobie spokój

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@az1rael Sprzedająca się loguje na swoje konto regularnie, ale jeśli nie odpisuje i kontakt jest utrudniony, to proponowałabym sprawdzić również oferty innych sprzedających. @barbi32 Pamiętaj również, że jeśli uda Ci się opłacić to zamówienie, a okazałoby się, że sprzedająca go nie nada (czy pojawią się jakieś inne problemy), to odzyskasz swoje pieniądze, nie musisz się o to martwić. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
barbi32
#7 Wielbiciel#

Nie wiem co dalej robić. Gdy by ta pani się odezwała to bym ponowila płatność a tak nie wiem co robić 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@barbi32 nie pobrało , bank wydał , ale z racji błędu allegro pewnie odrzuciło i środki wrócą na Twoje konto , inaczej trochę jest w przypadku przelewu tradycyjnego , bank pobiera należnośc z Twojego konta , ale że musi zarobić to przetrzymuje dobę zanim przekaże do allegro .

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@barbi32 Jeżeli masz tu: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione  zakup opłacony to sprzedający otrzymał zapłatę. Natomiast jak masz nie oplacony to nie otrzymał, a środki powinny wrócić do Ciebie w ciągu 3dni.

oznacz moderatorów
barbi32
#7 Wielbiciel#

Na allegro lokalnie płaciłam. Pierwszy raz tak mi się zdarzyło.Zawsze odrazu sprzedawca otrzymywał płatność. 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@barbi32 @Widzisz ten zakup w zakładce MOJE ZAKUPY i widnieje jako nieopłacony czy tylko sprzedający twierdzi, że nie otrzymał płatności? 

oznacz moderatorów
barbi32
#7 Wielbiciel#

sprzedający nic nie pisał. W zakładce zakupy widnieje dokończ płatność. Na alegro lokalnie inaczej jest niż normalne alegro

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

W takim razie wplata wróci sama na konto. 

oznacz moderatorów
barbi32
#7 Wielbiciel#

Na allegro lokalnie moje zakupy to pisze dokończ płatność. Sprzedawca się nie odzywa. Zawsze meila się dostawało, że sprzedający otrzymał pieniądze 

oznacz moderatorów