anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro pobrało pieniadze za towar ale nie przekazał sprzedające mu.

MAMY ROZWIĄZANIE!
barbi32
#7 Wielbiciel#

Witam. Proszę o pomoc. Zapłaciłam za przedmiot ale sprzedawca nadal nie otrzymał wpłaty. Allegro pobrało pieniadze ale nie przekazało. Z konta pobrało pieniadze. Piszę dokończ płatność chociaż zaplacilam 

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Wrócą, poczekaj kilka dni.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@barbi32 kasa wroci na konto za 2 do 3 dni 

oznacz moderatorów
pintel4
#7 Wielbiciel#

Na pewno nie został dokonany przelew poza Allegro (w tym Lokalnie)? Jeżeli został dokonany przez Allegro (kup teraz, zapłać za wylicytowany zakup) w zakładce Kupione powinna być informacja o płatności oraz zakupie. 

oznacz moderatorów
barbi32
#7 Wielbiciel#

Na alegro lokalnie kupiłam przez kup teras. Z konta kasę pobrało niby na konto alegro bo pisze odbiorca alegro. Dziwne, że dalej pisze dokończ płatność. 

oznacz moderatorów
pintel4
#7 Wielbiciel#

Czy próbowałaś wejść właśnie w ten komunikat: "Dokończ płatność"? Może tam jest wyjaśnienie, które (bez danych) skopiuj tutaj i coś doradzimy. 

oznacz moderatorów
barbi32
#7 Wielbiciel#

Właśnie moje środki wróciły na konto. Myślisz od nowa kupić przedmiot? Bo nadal jest dokończ płatność. Ta pani się nie odzywa. Nic się od niej dowiedzieć nie da. Ciekawe czy jak dostanie pieniądze to czy towar wyślę skoro się nie odzywa 

oznacz moderatorów
barbi32
#7 Wielbiciel#

Dziwne, że w ogóle mi nie odpisuje. Piszę od kilku dni na czacie alegro. 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@barbi32 poszukaj u innego sprzedawcy zazwyczaj jak ktoś się nie odzywa to pewnie kiedyś coś przedał zapomniał że oferta się wznawia i jej nie wyłączył i nie pamięta że ogłoszenie było 

oznacz moderatorów