anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro polecony

MAMY ROZWIĄZANIE!
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ 

Chciałam zwrócić uwagę na fakt, że przesyłka Allegro polecony to nic innego, jak przesyłka polecona firmowa zamiejscowa.

Napiszcie to Państwo proszę na aukcjach, że to właśnie ten typ przesyłki, bo z tymi przesyłkami można dostać białej gorączki, zwłaszcza, jeśli komuś zależy na czasie. Taka przesyłka "idzie" bite 6 dni, a jeśli nadana późnym popołudniem, aż 7 dni.

Dziś zamówiłam towar i podany w przez Allegro szacowany czas dostawy to 25 - 29 października - never ever 🙃

Gdybym wiedziała, co się za w/w zwrotem kryje, wybrała bym paczkomat, pomimo, że 2 zł droższy.

To przesyłka polecona ekonomiczna jest doręczana szybciej.

Wiola
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Był ten temat już poruszany że to słaba forma dostawy ,chyba że klient jest cierpliwy i nie napisze subiektywnej oceny jak mu coś przyjdzie później niż oczekiwał.

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Wioletta2701 

Nie jest aż tak źle. Idzie tak jak polecony ekonomiczny. Sprawdziłam i wszystkie nadane przeze mnie w czwartek, dzisiaj zostały doręczone a przecież po drodze był weekend.

https://emonitoring.poczta-polska.pl/?numer=00559007730911318944

https://emonitoring.poczta-polska.pl/?numer=00559007730911899993

 

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Podobnie ,masz rację jak list polecony ale ten też nieraz idzie tydzień a nieraz dwa dni .

oznacz moderatorów
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

Moje przesyłki zamawiane na innym portalu nadane w poniedziałek docierały bez wyjątku w poniedziałek, zamawiane w środę, docierały w środę. W zeszłą środę zamówiłam rzecz i wciąż jej nie mam, więc będzie w środę 😏

Wiola
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Wioletta2701  Zerknęłam na swoje aukcje i dzisiaj jest informacja :

Allegro Przesyłka polecona
6,49 zł
pt. 29 paź. - wt. 2 lis. u Ciebie
 
Czyli widać, że tydzień.
_____________
Kama
oznacz moderatorów
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

Nie jestem tutaj bardzo często, stąd przegapiłam ten post, ale te przesyłki to tragifarsa. Ten długi czas dostawy, dłuższy od listu poleconego ekonomicznego jest w moich oczach w XXI w. trudny do zaakceptowania. Nie zmienimy stanu rzeczy, ale należy o tym klienta poinformować, by wiedział na co się pisze. Niebawem Mikołajki, Święta i ludzie będą złościli się, że czas dostawy jest tak długi.

Wiola
oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Patrząc realnie na okres świąteczny to ta forma wysyłki jest słaba i może odbić się na ocenach ,tu na pewno lepiej wypadnie in post i wysyłki kurierskie.

oznacz moderatorów
Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

W punkt! InPost a poczta polska to lata świetlne ☺️ Zresztą stale polepszają usługi z myślą o klientach ☺️

Wiola
oznacz moderatorów