anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro protect a niestaranne zapakowanie towaru

annaklimko
#1 Nowicjusz#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

dzien dobry,

Niecały rok temu zamówiłam na Allegro lustro podświetlane. Okazało sie ze przyjechało do mnie zapakowane WYŁĄCZNIE w 1 warstwe streczu przezroczystego. Starając sie je odpakowac zeby sprawdzić czy nie ma rys niestety poleciało i stłukło sie w drobny mak… nie spodziewałam sie takiego zapakowania i „zabezpieczenia przedmiotu”, na rantach nie było nawet milimetra czegokolwiek co by zabezpieczyło lustro. Sprzedający mnie olał, powiedział ze lustro było wystarczająco zapakowane w co wątpię bo jakiekolwiek szklane produkty sa lepiej zapakowane a nie w jedna warstwe streczu… niestety dalej czuje sie poszkodowana, czy jest sens zgłaszać to do Allegro protect czy lepiej odpuścić? 

dziekuje za odpowiedz

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

komis-bell
#21 Demiurg#

@annaklimko No ale przecież dojechało całe - jakby nie było to stłukło się przez Twoją nieuwagę.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Słowo przeciw słowu ,ale skoro lustro przetrwało dostawę kurierską leżąc na pace z masą innych ,znacznie cięższych paczek to nie można winić sprzedawcy za jego stłuczenie . Jako kupujący zawsze możesz przed wysyłką zaznaczyć że oczekujesz solidnego zabezpieczenia .

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#13 Ambasador#

Skoro zostało dostarczone w całości to znaczy, ze było zapakowane dostatecznie dobrze. Nie wiem jaki związek ma opakowanie produktu do tego, ze potluklas je przy otwieraniu? 

i czemu poruszasz temat po roku od zakupu? 

oznacz moderatorów