anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Protect (POK) po 180 dniach

Client:108457373
#7 Wielbiciel#

Hej! Mam pytanie do Allegro lub kupujących z podobnymi doświadczeniami. Zamówienie w przedsprzedaży (raty 0%) się przedłuża i chciałbym dobrze zrozumieć, jak wygląda POK dla zamówień sprzed 5 września 2022 roku jeśli przekroczony został limit 180 dni. Wiem już, że otwarcie dyskusji nie przedłuża POK, a przedstawiciel Allegro w wiadomościach zapewnia, że kupującym gwarantują "indywidualne podejście". Czy jest to jednoznaczne z tym, że otrzymam zwrot pieniędzy, czy też Allegro gwarantuje jedynie "ponaglenie" sprzedawcy i mediację? Co w przypadku, gdy np. po 200 dniach nie otrzymam nadal zamówienia - czy wtedy mogę poprosić Allegro o interwencję i uruchomienie POK, czy też zostają mi jedynie organy ścigania?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:108457373 a co będzie jak babci wyrosną wąsy ? . Będzie problem to wrócć do nas i sprawę się załatwi  .

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:108457373 teoretycznie POK obejmował nawet okres 2 lat

oznacz moderatorów

Client:108457373
#7 Wielbiciel#

Teoretycznie. Ale niewiadomo, czy zadziała w praktyce. Wolałbym mieć pewność. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:108457373 Dyskusją i reklamacje masz od chwili otrzymania towaru, z pewnością i gwarancję zakupu, o Allegro Protect bym się nie martwił>zadziała nawet po 180dniach, a czy dostawa będzie za pól roku?

oznacz moderatorów

Client:108457373
#7 Wielbiciel#

OK. W regulaminie jest jednak jasno napisane, że POK działa do 180 dnia. Otwarcie dyskusji nie przedłuża Allegro Protect. Dostawa jest przewidziana na luty. 

oznacz moderatorów