anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro samo anulowało dostawę do Allegro One Box

classic02
#2 Obserwator#

Dobry wieczór, mam problem - kupiłem od sprzedawcy z opcją dostawy do Allegro One Box, wszystko szło dobrze aż do dzisiejszej wiadomości od sprzedawcy, że paczka wróciła do niego po niejakim moim jej odesłaniu, co nie miało miejsca, bo nic takiego nie zgłaszałem i w systemie nadal mam opcję zwrotu - wygląda jakby zrobił to kurier Allegro, ale nie mam pojęcia z jakiego powodu i co ma teraz zrobić Sprzedawca.

classic02_0-1705516363852.png

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Zapewne była w tzw. pkt alternatywnym i wróciła, to sprzedający odpowiada do chwili odebrania, jak zakup od firmy.

oznacz moderatorów

classic02
#2 Obserwator#

Co to znaczy punkt alternatywny? Wybrany box docelowy miał kod AL006KMY - nie przyszło do mnie żadne powiadomienie, że paczka już czeka na odbiór, oczekiwałem, że będzie gotowa do odbioru w godzinach popołudniowych wczoraj, co też wynika z powyższej historii, ale kurier zamiast włożyć ją do boxa oznaczył "Odbiorca odmówił przyjęcia" bez przyczyny. Obawiam się, że jak Sprzedawca nada przesyłkę ponownie do tego samego boxa to historia się powtórzy a przedmioty z paczki potrzebuję na ten weekend. Kupowałem setki rzeczy z allegro, ale nigdy nie miałem takiego przypadku.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@classic02 sprawdzimy tę przesyłkę, ale czy możesz podać mi jej numer? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

classic02
#2 Obserwator#

Przesyłka nr A000D04KM5 , zamówienie nr f0c96220-b2f7-11ee-9d4c-31ee45aedb1a

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@classic02 dziękuję za ten numer. Informację o odmowie przyjęcia przesyłki kurier dodaje, gdy paczka np. nie mieści się w automacie, ale z uwagi na to, że na razie nie znamy szczegółów dokładnie sprawdzimy u przewoźnika, co się stało z Twoją przesyłką. Dalsze informacje o swojej paczce otrzymasz już od nas w korespondencji mailowej. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

classic02
#2 Obserwator#

Dziękuję za szybką odpowiedź, czekam zatem na rozwiązanie sprawy

oznacz moderatorów