anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro usunęło moją pozytwyną opinię o produkcie ...

MAMY ROZWIĄZANIE!
dak612
#8 Zapaleniec#

Allegro usunęło mój pozytywny komentarz do produktu - bo napisałem że pochwalam Sprzedającego za sposób jego sprzedaży w częściach i sposób zapakowania w taki sposób że ZNICZE dotarły do paczkomatu całe.... a miałem duże obawy. Czy ONI w Allegro nie mają już naprawdę co robić? Nie zabierałem tu głosu - bo niby po co? Ale teraz zastanawiam się po co są te opinie? Żeby KTOŚ z Allegro mógł się popisać i pokazać że ma WŁADZĘ i MOC?! Ja ostatecznie nie będę już NIC oceniać - jak niemiła "księdzu ofiara..." . Ostatecznie po tych kilkunastu latach na Allegro - mogę też przestać tu kupować . DHK

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@dak612 Twój komentarz jest dostępny:

nat_not_0-1670248464460.png

Sprawdź tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Komentarze oceny produktów są widoczne dla wszystkich tych samych u rożnych sprzedających, może źle szukasz?

oznacz moderatorów
dak612
#8 Zapaleniec#

Screenshot 2022-12-05 at 15-14-26 Usunęliśmy Twoją opinię o produkcie ponieważ była... - WP Poczta.png

oznacz moderatorów
dak612
#8 Zapaleniec#

No i komu to przeszkadzało...że napisałem coś więcej?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Obrazka nie widzimy, moderator musi zatwierdzić.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@dak612 W komunikacie są wskazówki czego nie powinna zawierać opinia o produkcie. Zastosuj się do nich, a Twoja recenzja nie zostanie usunięta.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
dak612
#8 Zapaleniec#

 Sz.P. A ja mam jeszcze inny wybór; nic nie będę oceniać i po problemie... Nic nie zmieniam i proszę mi już nie odpisywać. Na razie - w proteście o usunięcie oceny (za taką bzdurę, że pochwaliłem za sposób pakowania towaru...) - usuwam moje ogłoszenia na allegro lokalnie. Ja nic nie muszę!

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@dak612 Co by było gdyby każdy kupujący do opinii o produkcie dodał taką "bzdurę" jak np. wzmianka o pakowaniu, o czasie wysyłki, że kurier był miły, a to sprzedawca dał gratis lizaka itp. itp.
Niby nic wielkiego ale wyobrażasz sobie jaki by się zrobił bałagan gdyby każdy dodał coś od siebie nie związanego z produktem?

W ocenie produktu oceniasz produkt - nie sprzedającego, nie pakowanie, nie czas wysyłki itp.

oznacz moderatorów
dak612
#8 Zapaleniec#

Sz.P. Kwestia czego się oczekuje od takiej opinii. Ja czytam opinie kupujących i na ich podstawie , przy tej samej np. cenie decyduję się od kogo kupię. Dla mnie takie oceny są ważne ... a na lizaka się nie połakomię - zostaw go dla siebie. Temat jak dla mnie jest już zamknięty - daruj sobie swoje rady . dak612

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@dak612 chyba nie rozumiesz, że opinia o produkcie wyświetla się u każdego kto sprzedaje  dany produkt. 
Co z tego, że napiszesz „ładnie zapakowane” skoro ta opinia będzie widoczna u kogoś to pakuje paczki zupełnie inaczej?

Od oceny pakowania jest ocena sprzedającego a nie ocena produktu. 
Proste i logiczne.

 

oznacz moderatorów
dak612
#8 Zapaleniec#

Proszę mnie już usunąć z tej społeczności - nie planuje już więcej tutaj bywać!

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@dak612 Jaki to problem > zabierz swoje zabawki i idź do piaskownicy na swoje podwórko.😃

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@dak612 Jeśli chcesz usunąć swoje konto z Allegro Gadane, prosimy o wiadomość na adres spolecznosc@allegro.pl

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów