anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro zablokowało konto

Client:102569459
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie chciałem opisać moją sytuację z Allegro której doświadczyłem otóż posiadam konto na Allegro dwa lata i 6 miesięcy po nieudanej transakcji jako kupujący otrzymałem część uszkodzoną i zrobiłem zwrot przez Allegro sprzedający oświadczył iż produkt był dobry więc poprosiłem Allegro Protect o pomoc sprzedający pokrył część część pieniędzy a kolejną część miałem odzyskać z Allegro Protect gdy doszło do finalizowania Allegro Zablokowało mi konto nie Odzyskałem pieniędzy konto zostało zablokowane powodem że moje konta zostały powiązane z dwoma innymi kontami a są to konta które są na Allegro od 19 i 17 lat i nakazano mi aby właściciele tylko skontaktowali się z Allegro i wtedy odblokują mi konto . Jeśli nawet byłby to moje konta to jak mam je odblokować jeżeli są konta o tak długim stażu? .Jestem przekonany ze mało kto by pamiętał hasła po takim czasie !  Ciekawe jak to jest że używając Allegro Przez dwa lata i 6 miesięcy nikt mnie nie poinformował że moje konta są z jakimiś innymi powiązane a co  najważniejsze że na tych kontach jest jakaś sankcja To jest dopiero niesamowite!!!!

 Bardzo proszę o pomoc bo jest to moim zdaniem patologia jeżeli chodzi o funkcjonowanie tego systemu Allegro. Dla moderatora tego forum przekazuje numer zgłoszenia 40362799. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich którzy borykają się z podobnymi problemami.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

az1rael
#21 Demiurg#

Ktoś jeszcze używał swojego konta na tym samym necie co ty albo z tego samego urządzenia blokada nie zostanie zdjęta aż nie wyjaśnisz i tyle dział bezpieczeństwa podał loginy więcej ci nie pomoże albo wyjaśnisz sam albo blokada wieczna nieodwołalna i permanentna zalożysz nowe konto też wykryją powiązanie i zablokują. Masz przerypane dosłownie a jak dział bezpieki stwierdzi że temat został wyczerpany i dostaleś wszelkie info to przestanie odpisywać na wszelkie wiadomości masz se wyjaśnić i już ich to nie obchodzi jak skąd i czy hasła wpiszesz metoda prób i błędów @Client:102569459 

oznacz moderatorów

Client:102569459
#8 Zapaleniec#

Dobrze masz racje ale jak mam to zrobić jak jedyny sposób na odszukanie hasło to numery telefonu których nigdy nie mam  19 lat temu to szmat czasu 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:102569459 Sorry, ale pozostaje Ci tylko jasnowidz😆

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:102569459 bana mogłeś też dostać za nieuregulowanie rachunku na jakimś starym koncie kiedyś nieuregulowałeś 20groszy za zamianę kuponu na monety i teraz dług urósł i można dać do windykacji plus banik ogarnij se zapłatę

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:102569459 Tutaj, na forum nikt nie ma możliwości pomocy w odblokowaniu konta > nawet moderatorki > tylko dział bezpieczeństwa > a z nimi to "na dwoje babka wróżyła"

oznacz moderatorów

Client:102569459
#8 Zapaleniec#

Tak To macie rację czytałem wiele różnych informacji o tym no jest to moim zdaniem nieudolny system ale najlepiej jest tak właśnie zrobić zablokować przed wypłatą pieniędzy. Ale  nie tylko ja jestem w tym potrzasku czytam wiele wątków którzy mają podobny problem i konta zostały nawet odblokowane po 8-9 miesiącach a nawet roku Jest to po prostu paranoja Nic dodać nic ująć

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:102569459 Jak masz login i maila to otwórz ekran logowania > wpisz login > potem kliknij "zapomniałem hasła" > dostaniesz na maila przypisanego do konta instrukcje co dalej

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:102569459 A masz loginy do tych kont i maile na jakie były zakładane?

oznacz moderatorów

Client:102569459
#8 Zapaleniec#

loginy sa bo podane zostały przez allegro 

oznacz moderatorów