anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Saab1978
#7 Wielbiciel#

Czy ta ankieta (dostałam na maila) jest od Allegro? Czy znowu jakiś scam?

Screenshot_2023-11-18-08-56-53-579_com.android.chrome.jpg

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Saab1978 upewnię się, czy powinnaś od nas dostać takie zaproszenie i wrócę do Ciebie z potwierdzeniem w poniedziałek. Na razie wstrzymaj się proszę z klikaniem w ten link. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Saab1978
#7 Wielbiciel#

Dziękuję:)

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Saab1978 tak jak obiecałam, wracam z potwierdzeniem, że to wiadomość od nas 🙂  Jeśli więc jesteś zainteresowana udziałem w tym badaniu, możesz śmiało wypełnić ten formularz i przesłać go do nas. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
rysson
#1 Nowicjusz#

Też dostałem podobne. Całą treść wskazuje ewidentnie na phishing. I to taki nachalnie nieudolny. Bardziej sprawny przestępca nie pisałby o wynagrodzeniu tylko np. o promocji na smart czy coś podobnego.

Więc jeśli jest to akcja allegro to szczerzę gratuluję. Dzięki temu może ludzie nauczą się klikać w podejrzane linki. Bo, że tym razem jest wg nagłówków nadane z serwerów allegro (smtpfarm11.allegro.pl [91.207.14.253]) a link też do Was prowadzi (t.allegro.pl) to zakrawa na cud w obecnych czasach.

 

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@rysson  "Dzięki temu może ludzie nauczą się klikać w podejrzane linki..."

Przecież o to właśnie chodzi, każda forma reklamy firmy jest dobra, niech o nas mówią nawet źle, byleby mówili. To chyba całe credo Allegro.

Jednak w tym wypadku zdecydowanie przeholowują.

oznacz moderatorów