anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie wniosku o raty

luizkaa_m
#7 Wielbiciel#

Jak mogę anulować wniosek o raty zero ? Muszę złożyć wniosek jeszcze raz że względu na błąd ale muszę wcześniej anulować wniosek który złożyłam. Jak mam to zrobić? 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@luizkaa_m nie anulujesz wniosku, ale wystarczy nie zatwierdzać umowy kredytowej i nie robić przelewu 1 zł w celu potwierdzenia Twoich danych osobowych - wtedy do zakupu nie dojdzie, a status zakupu ratalnego po kilku dniach zmieni się na anulowany.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

hannibal222
#7 Wielbiciel#

Witam a jeśli zrobiłem przelew na 1 zł ale wiem że wniosek zostanie odrzucony z powodu błędnych danych to mogę odrazu robić nowy zanim przyjdzie odmowa? Bo zależy mi na czasie a bank jiz drugi dzień weryfikuje mi wniosek?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, możesz złożyć ponownie wniosek.

oznacz moderatorów

hannibal222
#7 Wielbiciel#

A gdyby jednak tamten przeszedl to wrazie co będę mógł anulować zakup.? Tao żebym nie miał dwóch kredytów?

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@hannibal222 gdyby oba wnioski przeszły, to będziesz miał dwa kredyty. Możesz wówczas anulować jedno zamówienie, sprzedający zwróci Ci wpłatę (na rachunek banku) i wtedy rozwiążesz jedną z umów, ale w systemie będzie to zrealizowany zakup ratalny. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

hannibal222
#7 Wielbiciel#

Rozumiem najważniejsze że będę miał możliwość anulowania jednego z zakupów żebym nie miał dwóch takich samych towarów i dwóch kredytów dziękuję za informację pozdrawiam 

oznacz moderatorów

hannibal222
#7 Wielbiciel#

A jeśli przelew ba 1 zł wykonałem z konta firmowego to będzie jakiś problem ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@hannibal222 przelew ma służyć weryfikacji Twoich danych, więc powinny być one zgodne z informacjami podanymi we wniosku oraz na koncie Allegro. Przelew z konta firmowego może być problemem, bo pewnie są tam dane firmy, a nie Twoje. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

hannibal222
#7 Wielbiciel#

Ale to.moja jednosobowa firma i dane są takie same jak w allegro 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@hannibal222 to powinno być okej 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

hannibal222
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za informację to czekam cierpliwie aż przyjdzie jakieś info z banku pozdrawiam 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To nie przejdzie Allegro Pay to raty nie dla firm.

oznacz moderatorów

hannibal222
#7 Wielbiciel#

Ale chodziło o potwierdzenie danych które na koncie firmowym są takie same jak na allegro ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@hannibal222 potwierdzenie danych na tym koncie Allegro na którym składasz wniosek o raty. Jeśli na potwierdzeniu wpłaty (tej 1 zł) są Twoje dane i są one zgodne z danymi konta Allegro z którego złożyłeś wniosek i formularza ratalnego, powinno być okej 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów