anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowany zakup wysłany i zaginiony

waskacz6
#7 Wielbiciel#

Witajcie mam problem ponieważ przesyłka była anulowana i została wysłana a prosiłem przed wysyłką żeby nie wysyłali ponieważ nikogo nie ma pod adresem a oni i tak wysłali i przesyłkę rzekomo dostarczono a nie ma takiej możliwości bo nikogo nie było trwa już to długo nie mogę dojść do porozumienia ze sprzedającym rozgania winę na kuriera a kurier to znaczy przesyłki kurierskie DPD mówią że paczka została dostarczona. Proszę o pomoc jak mogę dochodzić swojego prawa?

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

az1rael
#21 Demiurg#

@waskacz6 złożyć reklamację w allegro na dostawę w smart bo tak to nie dojdziesz bo sprzedawca ma z dpd że doręczone. Złożyć reklamację w dpd na doręczenie paczki niech przedstawią protokół kto podpisał doręczenie kurierzy robią tak że jak mu się nie chce 2 x jechać to wpisuje coś krótkiego np LIs / Maj odebrał i ciepnie paczkę pod choinkę na podwórko. Więc tą reklamację trzeba zgłosić a nie opierać się na trackingu nr przesyłki i sugeruję samemu więcej roboty ale masz ty odpowiedź reklamacyjną a nie opierasz się na bo sprzedawca powiedział, że przewoźnik mu odpisał... dużo kasy poszło na zaginiony towar? pytałeś sąsiadów może zostawił do przekazania paczkę bo i tak tez potrafią zrobić?

oznacz moderatorów

waskacz6
#7 Wielbiciel#

Dziękuję Tak zrobię napiszę reklamację do DPD wtedy jak mnie nie było to dzwoniłem do sąsiadów nawet prosiłem teściów żeby przyjechali i sprawdzili że może być paczka ale nic takiego nie było i nikt nic nie widział. Towar kosztował 318zl

oznacz moderatorów