anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Artykuły widma i brak możliwości edycji zamówienia

pnti
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

Chciałbym tylko (uprzejmie) donieść, że po pierwsze nie można edytować zawartości koszyka na etapie składania zamówienia (co jest wk[...]), a po drugie inna jest zawartość koszyka, a inna lista zamówionych towarów.

Zamówiłem obydwie pozycje, ale tej maski za 1,24 nie dało się w żaden usunąć, a pojawiła się chyba po wybraniu "Kup teraz" z czego chciałem się wycofać (a wygląda na to, że zhakowalem System).

wd.


koszyk.pngkoszyk2.png

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Zawsze można anulować zakup (cały albo część) i kupić powtórnie, zhakowalem system?

oznacz moderatorów

pnti
#7 Wielbiciel#

No, ale ja piszę poważnie.

Lubię kupować na Allegro i miłe jest to, że wszystko pięknie w nim działa. Poza tym nie przeczytałeś mojego postu uważnie. Nie dało się usunąć jednej pozycji, ponieważ nie była widoczna w koszyku.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przeczytałem, ale dziwna rzecz której nigdy ( na szczęście) nie doświadczyłem. Ale na Allegro jest coraz dziwniej.

oznacz moderatorów

pnti
#7 Wielbiciel#

Domyślam się, że własnie wprowadzili jakieś zmiany i nie są świadomi tego, że jest różnica między listą koszyka i listą zamówienia.

oznacz moderatorów

pnti
#7 Wielbiciel#

Tak, ale po przejściu do składania zamówienia już nie i wtedy właśnie pojawia się towar widmo.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Klikaj "Dostawa i płatność" dopiero po wyczyszczeniu koszyka z produktów, których nie chcesz. 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@pnti  kupiłeś 5 sztuk. Cztery sztuki policzyli Ci w normalnej cenę a na piątą sztukę dostałeś rabat 50% zostało to przedstawione jako oddzielna pozycja zamowienia

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@pnti Wszystko jest ok. Po prostu pogubiłeś się przy zamawianiu. Po to są + i - oraz ikona kosza aby można było zmieniać ilości. Po wybraniu "kup teraz" nie da się już edytowac koszyka. Można tylko zacząć od początku i wtedy usuwać i dodawać. Dopiero potem "kup teraz" Nie ma żadnych zmian, to tylko Twój błąd. 

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#
Client:44052296
#18 Luminarz#

@pnti  kupiłeś 5 sztuk. Cztery sztuki policzyli Ci w normalnej cenę a na piątą sztukę dostałeś rabat 50% zostało to przedstawione jako oddzielna pozycja zamowienia

oznacz moderatorów