anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd w sekcji "Moje przesyłki"

iupui
#7 Wielbiciel#

Kupiłem w jednym koszyku od tego samego sprzedawcy:

  • 2x chusteczki nawilżane,
  • 2x pampers premium care

Allegro 1.png

Na liście "Moje przesyłki" widnieją 4 rekordy z produktem "chusteczki nawilżane"

Taki widok jest zarówno w aplikacji jak i na stronie WWW.

Allegro 2.png

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

To pisz i wyjaśniaj ze sprzedającym. tu masz kontakt ze sprzedającym: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione

oznacz moderatorów

Eroti-Shop
#7 Wielbiciel#

A sprawdziłeś czy sprzedający łączy wysyłkę? Może być tak, że po prostu każdy zakup pomimo iż mógłby być bez problemy wysłany jako jedna paczka, jest wysyłany jako odrębna przesyłka i za każdą takową pobiera on opłatę. Warto sprawdzić po prostu przed zakupem, jak wygląda opłata za wysyłkę. Fakt zakupu w jednym koszyku nic moim zdaniem tu nie zmienia, jak w opcjach dostawy na zaznaczone, że wysyłka to 1 szt.... Ale może się mylę... 

oznacz moderatorów

iupui
#7 Wielbiciel#

U tego sprzedającego zawsze było, że 1 sztuka to 1 przesyłka. W aplikacji mam 4 różne przesyłki.

oznacz moderatorów

Eroti-Shop
#7 Wielbiciel#

Czyli by się zgadzało z tym co napisaliśmy. Kupiłbyś 12 szt przedmiotu, dostałbyś i zapłaciłbyś za 12 przesyłek. Po prostu jeżeli jest tak jak piszesz, że sprzedający ma ustawione 1 przedmiot 1 wysyłka, to nie łączy w żaden sposób zakupów i każdy zakupiony przedmiot wysyła jako odrębną paczkę, dlatego kupując 4 przedmioty zapłaciłeś za 4 wysyłki i masz w aplikacji 4 przesyłki

oznacz moderatorów

iupui
#7 Wielbiciel#

Ale mi bardziej chodzi, dlaczego na liście przesyłek są 4 x chusteczki, a nie 2x chusteczki, 2x pampers.

oznacz moderatorów

Eroti-Shop
#7 Wielbiciel#

To zmienia postać rzeczy, najprościej skontaktuj się ze sprzedawcą i niech ci potwierdzi odpowiednią wysyłkę, a jak jest błąd to masz prawo do zwrotu i zażądania przesłania odpowiedniego towaru

oznacz moderatorów