anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędny komunikat przy próbie rozpoczęcia dyskusji ze sprzedającym i brak możliwości utworzenia d.

Zigipl
#7 Wielbiciel#

Chciałem rozpocząć dyskusję ze sprzedającym w związku z niedostarczeniem przedmiotu. Proszę przeczytać komunikat na pierwszym screenie i następnie spojrzeć jaki mamy dzisiaj dzień 😎

Druga sprawa, że tutaj wysyłka jest bez śledzenie (pominę tutaj jaki kurier pracuje bez śledzenia przesyłek) to w jaki sposób allegro może w takiej sytuacji wiedzieć czy przesyłka została nadana?

No i końcowa sprawa. Może jednak jak tutaj pokazuje ten przypadek jednak powinna być możliwość utworzenia dyskusji mimo wszystko?

 

Screenshot from 2024-04-09 23-43-24.pngScreenshot from 2024-04-09 23-42-55.png

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Obrazków nie widzimy, teraz z tą dyskusją są problemy, regulamin swoje a otwarcie jest trudne, minął czas dostawy?

oznacz moderatorów

Zigipl
#7 Wielbiciel#

Nie widziałem, że tak to działa z obrazkami. Nie mogę nawet edytować posta żeby wkleić tekst. Tak allegrowy czas dostawy już dawno minął. Poradziłem sobie z założeniem dyskusji wybierając inny powód, ale fajnie jakby to naprawili.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Zigipl Podaj proszę numer zamówienia, o które chodzi. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Zigipl
#7 Wielbiciel#

Podaję numer zamówienia: 0f37c850-b217-11ee-896b-cb253fa9f7e3

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Zigipl Przekazałam tę sprawę do weryfikacji. Odezwę się ponownie, kiedy będę wiedzieć więcej.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Zigipl Muszę Cię prosić o dosłanie zrzutu ekranu z widokiem całej strony wraz z paskiem adresowym, datą i godziną. Wtedy weryfikacja będzie mogła zostać przeprowadzona.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Zigipl
#7 Wielbiciel#

Zrobiłem wtedy screena tylko odpowiedniego fragmentu, bo nie wiedziałem o tym, że screeny widzą tylko osoby z allegro. Mogę podać teraz dodatkowo tylko pełny adres do zamówienia https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione/3e6f9c95-95d6-32aa-852a-964eec3dc497 a dalej to już programiści muszą się cofnąć w stanie zamówienia, bo jak pisałem dyskusję założyłem z wybranym innym powodem a drugiej już nie mogę założyć.

oznacz moderatorów