anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

bilety na wyścig formuły 1

extict
#7 Wielbiciel#

Witam,

Postanowiłem napisać nowy post, bo nie mogłem znaleźć nic podobnego. Mam możliwość kupna 2 biletów na wyścig formuły 1 i moje pytanie jest następujące. Sprzedawca jest z innego portalu, lecz zgodził się na wystawienie biletów na Allegro. Cena 1 biletu to ok. 2200zł. Czy w razie gdybym pojechał na wyścig i okazało się, że nie mogę wejść z tymi biletami, bo sprzedawca coś "kombinował", to mogę jakoś z tym działać jeśli kupiłem te bilety przez Allegro?

Z góry dzięki za odpowiedzi!

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@extict Cześć. Na Allegro żeby sprzedawać w kategorii Bilety, sprzedający musi spełnić między innymi takie warunki:

  • posiadać konto firmowe
  • otrzymać zgodę Allegro i podpisać z nami osobną umowę
  • spełniać poniższe wymagania:

    • prowadzić działalność, która polega na autoryzowanej sprzedaży biletów w formie cyfrowej
    • wystawiać przynajmniej 500 ofert w ciągu miesiąca
    • prowadzić posprzedażową obsługę klienta i obsługę reklamacji
    • korzystać z oprogramowania zintegrowanego z Allegro za pomocą RestAPI.

Domyślam się, że jest to sprzedaż okazjonalna, dlatego zaproponuję Wam sprzedaż w kategorii Bilety na Allegro Lokalnie. Tam nie musisz spełniać powyższych wymagań. Bilety na imprezy artystyczne i sportowe mogą być sprzedawane wyłącznie w ich cenie nominalnej, czyli tej nadrukowanej na bilecie.

Jeśli bilety okażą się niezgodne z umową, to jak najbardziej możesz składać reklamację do sprzedającego i w razie jakichkolwiek problemów pomożemy Ci w dyskusji lub udostępnimy wniosek Allegro Protect. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów