anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada

Sakishiro28
#7 Wielbiciel#

Witam chciałem sprzedać konsole na swoim koncie. I udało się sprzedałem. Po czym gdy chciałem wypłacić pieniądze które ktoś mi przelał za konsole. Zablokowane zostało moje konto które mam od 8 lat! Po czym zwróciłem pieniądze kupującemu i świeciłem oczami przez was. Bo pieniądze zostały by oczywiście też zablokowane! Do czasu mojego wyjaśnienia! Ale czego wyjaśnienia? Nie wiem od paru dni próbuje się skontaktować z wami bezskutecznie.. Więc wystawiłem ponownie przedmiot!  Poprosiłem o to swoje ozne by na swoim koncie to zrobiła. A wy co zrobiliście? Ja zablokowaliście! I zero odpowiedzi co i jak po co! Zero.. W tytule blokady napisaliście.... Proszę o wytłumaczenie się na swoim koncie.. No żart jakiś! I kujący czeka aż będę mógł mu sprzedać przedmiot i ha w kropce.. Porażka jakas. Kontakt z wami jest zerowy 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

W przypadku sprzedaży takich urządzeń jak konsola przez sprzedawców indywidualnych allegro się zabezpiecza weryfikacją twoich dokumentów ,które musisz im podesłać . Kontakt w takich sprawach tylko z Działem Bezpieczeństwa na allegro.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Sakishiro28  Tak masz zawieszone konto, ale domyślam się nie z powodu sprzedaży.  Po prostu żeby uzyskać dostęp do zarobionych pieniędzy musisz przejść tak zwaną weryfikację konta,  chodzi o sprawdzenie czy naprawdę  jesteś tym za kogo się podajesz.

Ale za brak weryfikacji nie zawieszają ,  musisz mieć coś więcej  na sumieniu. Przypomnij sobie, może nie zapłaciłeś prowizji Allegro za pierwszą sprzedaż?  A może masz jakąś niezakończoną reklamację - dyskusję z kupującym?

To wszystko możesz wyjaśnić tylko poprzez kontakt z Allegro,  adresy, linki na pewno masz podane w mailu  który dostałeś od Allegro.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Wyjaśnienia że posiadasz sprzęt, zazwyczaj żądają zdjęcia przedmiotu z twoim dowodem osobistym, możesz zasłonić pesel i nr dowodu, kontakt tylko tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...✍️

oznacz moderatorów