anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

brak dostępu do koszyka, żeby dokonać płatności i zakupu,

MAMY ROZWIĄZANIE!
armet2
#8 Zapaleniec#

Po wybraniu produktów i przeniesieniu do koszyka, nie mogę wykść do koszyka i dokonać płatności i zakupu.

Pokazuje się granatowy pasek  z informację o regulaminie , ale zakupu nie mogę dokonać. Na koncie allegro tylko kupuję i pierwszy raz to mi się zdarzyło, sprawdzałem na 2 przeglądarkach.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
Client:44052296
#21 Demiurg#

@armet2 a przypadkiem nie wrzuciłeś za dużo do koszyka przedmiotów? Może się zapchał 😀

Może napisz do pomocy allegro powinni pomóc

oznacz moderatorów
armet2
#8 Zapaleniec#

Napisałem też do allegro i poprosili o zrzut ekranu z w/w problemem

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@armet2 Dziękuję, czy wykonałeś wszystkie kroki, które wskazał Ci nasz pracownik w wiadomości mailowej? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
armet2
#8 Zapaleniec#

Dalej brak dostępu do mojego koszyka.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@armet2 Czy możesz przesłać mi zrzut lub zdjęcie swojego ekranu przedstawiające tę sytuację? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
armet2
#8 Zapaleniec#

Sprawdź zawartość Twojego koszyka na Allegro.pl.png

oznacz moderatorów
armet2
#8 Zapaleniec#

Problem nie rozwiązany, planuję założyć nowe konto, ponieważ nie jestem w stanie tego rozwiązać, a allegro też mi wiele nie pomaga?

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@armet2 na obrazku to wygląda jakby użytkownik nie był zalogowany (czy dane zostały wymazane?). Mam rozumieć że jesteś zalogowany i dopiero po przejściu do koszyka pokazuje Ci się to co na załączonym zrzucie?

oznacz moderatorów
armet2
#8 Zapaleniec#

Dokładni tak jak piszesz, wybieram produkt ( po zalogowaniu oczywiście), wrzucam do koszyka i jak przechodzę do koszyka wyświetla sie to co przesłałem, wracam do ofert i jest wszystko O.K.  mogę wszystko oglądać i jestem zalogowany, ale do koszyka nie mogę wejśc.

oznacz moderatorów
armet2
#8 Zapaleniec#

Hura, zaczeło działać i jest jak dawniej, dzięki za zainteresowanie się moim problemem.

oznacz moderatorów